کد خبر: 65229 A

حسن عبدالهاشم پور، جشنواره ملی صدای ورزش، رادیو ورزش

حسن عبدالهاشم پور بهترین نویسنده جشنواره ملی صدای ورزش / ۲۴ سالگی رادیو ورزش

حسن عبدالهاشم پور بهترین نویسنده جشنواره ملی صدای ورزش / ۲۴ سالگی رادیو ورزش

در آستانه ۲۴ سالگی رادیو ورزش، محسن افضلی به عنوان بهترین تهیه کننده، حافظ کاظم زاده به عنوان بهترین گوینده، مهرزاد عطاران به عنوان بهترین گزارشگر و حسن عبدالهاشم پور به عنوان بهترین نویسنده برگزیده شدند.

ایران آرت: در مراسمی با حضور وحید جلیلی قائم مقام رئیس رسانه ملی، علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی، مهدی آذرمکان مدیر رادیو ورزش، جمعی از معاونین وزارت خانه ها ، روسای فدراسیون های ورزشی، پیشکسوتان و مدیران ارشد رسانه ملی، آئین پایانی جشنواره ملی صدای ورزش و جشن تاسیس ۲۴ سالگی رادیو ورزش در محل استودیو شماره یک ساختمان شهدای رادیو سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در پایان این مراسم برترین ها معرفی شدند: محسن افضلی به عنوان بهترین تهیه کننده، حافظ کاظم زاده به عنوان بهترین گوینده، مهرزاد عطاران به عنوان بهترین گزارشگر و حسن عبدالهاشم پور به عنوان بهترین نویسنده برگزیده شدند و لوح سپاس و تندیس ویژه مراسم را دریافت کردند.

حسن عبدالهاشم پور

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش در آستانه بیست و چهارمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش و اختتامیه جشنواره ملی «صدای ورزش»، مهدی آذرمکان مدیر این شبکه اظهار داشت: یکی از اهداف ویژه ما در این جشنواره، شناسایی و معرفی برترین آثار رادیویی ورزشی و کشف استعداها چه در بخش مردمی و چه در حوزه برنامه‌سازان استانی بود. بیش از ۵۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که این تعداد دور از انتظار ما بود. در بخش‌های مختلف جشنواره از جمله مستند، پادکست، برنامه‌های کوتاه و ترکیبی آثار خوبی را دریافت کردیم. چشم انداز ما این است که برنامه‌ریزی مناسبی را برای این استعدادها در نظر گرفته تا بتوانیم از ظرفیت آنان استفاده کنیم. خدا را شاکرم که استقبال بسیار خوبی از این جشنواره شد و ما به نتایج و اهداف دلخواه خود رسیدیم.

مدیر رادیو ورزش ضمن توضیح از روند داوری و نحوه انتخاب آثار توسط هیات داوری خاطرنشان کرد: در تیم داوری از ۲۱ داور استفاده کردیم که آثار را در رشته‌های مختلف بررسی کردند. داوران همگی سوابق ورزشی و رسانه‌ای خوبی داشتند و از نفرات متخصص این حوزه‌ها بودند.

او گفت: این روز صمیمی را به همه همکارانم تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. همکارانی که با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی خود پویایی و تحرک را در جامعه مخاطبان این شبکه ایجاد کرده‌اند. در یک سال و نیم گذشته که من در رادیو ورزش حضور پیدا کردم یک همدلی و هم‌گرایی خوبی بین نیروهای این شبکه به وجود آمد. همه رویدادهای خوبی که این روزها در رادیو ورزش رخ می‌دهد با همراهی همکاران رادیو ورزشی رقم خورده است.

وی افزود: در این یک سال سعی کردیم برنامه‌ها را از نظر کیفیت ارتقا دهیم. سال گذشته چندین رویداد مهم ورزشی از جمله بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی، لیگ قهرمانان آسیا، مسابقات المپیک و پارالمپیک، جام ملت‌های والیبال، جام‌جهانی کشتی را با اعزام گزارشگران مختلف توانستیم پوشش دهیم که عملکردی قابل توجه را برای شبکه رقم زد. اوج فعالیت‌های ما در بازی‌های المپیک و پارالمپیک بود که توانستیم رضایت مخاطبان را با پوشش مستقیم و به مدت ۲۱۱۴۰ دقیقه گزارش بصورت شبانه‌روزی کسب کنیم. در آینده هم رویدادهای مهم دیگری همچون رقابت‌های جام جهانی را در پیش خواهیم داشت. در حال برنامه‌ریزی برای انعکاس هر چه بهتر این اتفاقات هستیم.

حسن عبدالهاشم پور

گفتنی است مراسم بیست و چهارمین سالروز تاسیس شبکه رادیویی ورزش و اختتامیه جشنواره ملی «صدای ورزش»، روز چهارشنبه هشتم تیر ماه از ساعت ۱۷ در استودیوی شماره یک ساختمان شهدای رادیو رسانه ملی برگزار شد.

 

محمد حسن عبدالهاشم پور رادیو ورزش حسن عبدالهاشم پور جشنواره ملی صدای ورزش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین