کد خبر: 65316 A

امبر هرد، جانی دپ

منتقدین هرد می‌گویند این بازیگر قصد دارد از این دادگاه جنجالی کسب درآمد و جریمه نقدی خود را جبران کند. با این حال، هنوز معلوم نیست که کتاب هرد در مورد این دادگاه است یا موضوع دیگری.

ایران آرت: امبر هرد پس از شکست از جانی دپ در دادگاه افترازنی ویرجینیا همچنان در شبکه‌های اجتماعی با موج حملات کاربران مواجه است. هفته گذشته گزارش شد که هرد برای نگارش یک کتاب «افشاگرانه» قراردادی منعقد کرده است.

مجله «اوکی!» گزارش قرارداد چندین میلیون دلاری هرد برای این کتاب را منتشر کرده در حالی که «رادار» ادعا می‌کند که «در دنیای نشریات آشفتگی» به وجود آمده به هرد قراردادی ۱۵ میلیون دلاری پیشنهاد شده است.

این گزارش‌ها باعث شدند هرد حتی با انتقادات بیشتری نسبت به دادگاه شش هفته‌ای ویرجینیا مواجه شود. هرد در آن دادگاه به جرم نشر اکاذیب و افترازنی به دپ در مقاله‌ای برای «واشینگتن پست» به پرداخت ۱۰.۳۵ میلیون دلار محکوم شد.

به گزارش ۳۰نما، منتقدین هرد می‌گویند این بازیگر قصد دارد از این دادگاه جنجالی کسب درآمد و جریمه نقدی خود را جبران کند. با این حال، هنوز معلوم نیست که کتاب هرد در مورد این دادگاه است یا موضوع دیگری.

«جهان کلانتر» تولیدکننده محتوا در تیک‌تاک می‌گوید: «کدام ناشر می‌تواند آن‌قدر احمق باشد که با فردی که به تازگی در پرونده افترازنی مجرم شناخته شده وارد همکاری تجاری شود؟»

«نوآ گلن کارتر» تیک‌تاکر دیگر می‌گوید: «کتاب جدید امبر هرد از حالا میلیون‌ها دلار برای او درآمدزایی کرده.» کاربری دیگر می‌گوید: «نمی‌دانم چرا مردم به او اجازه عرض اندام می‌دهند؟ [دپ] می‌تواند به خاطر دروغ‌هایی که در کتاب می‌آید از او شکایت کند. این زن جادوگر باید فراموشش کند.»

هفته گذشته گزارش شد که نمایندگان هرد در تلاشند با اثبات حضور غیرقانونی یکی از اعضای هیأت منصفه، دادگاه دیگری را برگزار کنند. «ایلین بردهافت» وکیل هرد پیش‌تر گفته بود که این بازیگر به‌هیچ‌وجه توان پرداخت غرامت ۱۰.۳۵ مییلیون دلاری را ندارد.

 

امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین