کد خبر: 65409 A

بازی تاج و تخت، خاندان اژدها

ویدئو: تیزر پیش‌ درآمد «بازی تاج و تخت» منتشر شد/ بازگشت اژدها با House of the Dragon

ویدئو: تیزر پیش‌ درآمد «بازی تاج و تخت» منتشر شد/ بازگشت اژدها با House of the Dragon

«خاندان اژدها»، سریالی که ما را به ۲۰۰ سال قبل از «بازی تاج و تخت» می‌برد ۲۱ آگست ۲۰۲۲ (۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۱) پخش خواهد شد.

ایران آرت: شبکه اچ‌بی‌او تریلر رسمی دیگری برای سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) رونمایی کرد. این تریلر بر روی شخصیت شاهزاده دیمون تارگرین با بازی مت اسمیت و شاخدخت رینایرا تارگرین با بازی اما دارسی تمرکز می‌کند، در حالی که نماهای دیگری از اژدهایان آشنایی که در «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) ظاهر شده بودند به نمایش درمی‌آید. انتظار می‌رفت چنین تریلری هفته آینده در نمایشگاه کامیک-کان سن دیه‌گو منتشر شود.

«خاندان اژدها» به نویسندگی «جرج آر. آر. مارتین»، «میگل ساپوچنیک» و «رایان کاندال» از کتاب «آتش و خون» (Fire & Blood) مارتین اقتباس شده و داستانی در مورد «خاندان تارگرین» روایت می‌کند و مخاطبین را به ۲۰۰ سال پیش از وقایع «بازی تاج‌وتخت» می‌برد. سریال دارای پنج شخصیت اصلی «شاه ویسریس تارگرین» با بازی «پدی کانسیداین»، «آلیسنت های‌تاور» که «زیبا‌روترین زن هفت اقلیم» توصیف شده با بازی «الیویا کوک»، «شاهدخت رینایرا تارگرین» با بازی «اما دارسی»، «شاهزاده دیمن تارگرین» با بازی «مت اسمیت» و «لرد کورلیس والرین» یا «مار دریا» که دستیار «شهبانو رینایرا تارگرین» در حین «رقص اژدها» خواهد بود. «رایس ایوانز» بازیگر ولزی نیز در نقش پادشاه «اوتو های‌تاور» پدر «آلیسنت های‌تاور» بازی می‌کند.

به گزارش ۳۰نما، دارسی پیش‌تر در مورد شخصیت رینایرا به «اینترتینمنت ویکلی» گفته بود: «مثل این است که یک همزاد دارد. همزاد او رینایرای مذکر است که به تمام چیزهایی که او آرزویش را دارد و احساس می‌کند از آن اوست دسترسی دارد. او رابطه شگفت‌آوری با دیمن [با بازی «مت اسمیت»] دارد. از جهاتی از یک جنس‌اند، اما در عین حال قوانین [برای آن‌ها] کاملاً متفاوت است.»

ساپوچنیک این هفته به «هالیوود ریپورتر» گفت: «شخصیت‌های اصلی دو زن و دو مردند. شاه ویسریس، برادرش دیمون، رینایرا دختر پادشاه، و بهترین دوستش الیسنت. سپس بهترین دوستش همسر شاه و از این رو ملکه می‌شود. همین به اندازه کافی پیچیده است – وقتی بهترین دوست شما به پدرتان ازدواج می‌کند. اما از ریزترین مسائل، به آرامی نبردی عظیم میان دو طرف شکل می‌گیرد.»

«خاندان اژدها» ۲۱ آگست ۲۰۲۲ (۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۱) پخش خواهد شد.

 

 

بازی تاج و تخت خاندان اژدها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین