کد خبر: 65412 A

کیانو ریوز، جان ویک ۴

«جان ویک ۴» ۲۴ مارس ۲۰۲۴ اکران خواهد شد. این در حالی است که زمزمه‌هایی مبنی بر ساخته شدن قسمت پنجم فیلم به گوش می‌رسد.

ایران آرت: اولین تصویر رسمی از «کیانو ریوز» در فیلم «جان ویک ۴» (John Wick Chapter 4) رونمایی شد. این فیلم را لاینزگیت بهار آینده در سالن‌های سینما اکران می‌کند.

دیگر بازیگران چندگانه «جان ویک» علاوه بر ریوز، «دانی ین»، «لورنس فیشبورن»، «بیل اسکاشگورد»، «ایان مک‌شین» و بسیاری دیگر بوده‌اند. «مایکل فینچ» و «شی هتن» نویسندگان قسمت چهارم خواهند بود. سه قسمت اول این چندگانه تاکنون ۵۸۴.۷ میلیون دلار فروخته‌اند.

به گزارش ۳۰نما، فیشبون پیش‌تر در مصاحبه با «کلایدر» گفته بود:‌ «فیلمنامه را خوانده‌ام. واقعاً جذاب است. در همان دنیای سه فیلم قبلی است، اما عمیق‌تر. از جنبه کد آدمکش‌ها و روابطی که او با شخصیتی که فکر می‌کنم آقای واتانابه بازی می‌کند دارد عمیق‌تر است… واقعاً روح و جان فیلم است.» او تأیید می‌کند که قسمت چهارم و پنجم فیلم همزمان در بریلین و پاریس و بخش‌هایی دیگر در ژاپن و نیویورک فیلمبرداری شده است.

 

john-wick-4-first-look-keanu-reeves-scaled

 

لاینزگیت تولید قسمت پنجم «جان ویک»، اسپین-آف دیگری با بازی «آنا د آرماس» و سریال پیش‌درآمدی به نام «کانتیننتال» برای شبکه استارز را تأیید کرده است. نگارش فیلمنامه «جان ویک ۴» به «مایکل فینچ» و «شی هتن» سپرده شده است.

«چاد استاهلسکی» پیش‌تر در مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» گفته بود که در قسمت چهارم «راه‌های جدید و جذابی برای زجر دادن «جان ویک» پیدا» خواهد کرد اما به «ایندی‌وایر» می‌گوید حتی او نمی‌داند که آیا قسمت پنجم آخرین دنباله است یا نه.

«جان ویک ۴» ۲۴ مارس ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

 

کیانو ریوز جان ویک 4
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین