کد خبر: 65428 A

امبر هرد، جانی دپ

بازیگر فیلم آکوامن و همسر سابق جانی دپ در فهرست چهره‌های منفور سال ۲۰۲۲ قرار گرفت.

ایران آرت: امبر هرد که در ماه‌های اخیر درگیر نزاع حقوقی با همسر سابقش «جانی دپ» بوده، در فهرستی که «تاپ تنز» منتشر کرده در لیست منفورترین افراد سال ۲۰۲۱ قرار گرفت. 

یکی از کاربران شبکه اجتماعی «ردیت» در مورد این فهرست می‌نویسد: «معذرت می‌خواهم اما این فهرست باعث شد گریه کنم. چرا این زن از مردی که به معنای واقعی کلمه و بدون هیچ دلیل مسلمی یک جنگ آغاز کرده و مسئول جنایت‌های جنگی روزانه است، منفورتر است؟» کاربری دیگر می‌گوید: «مردم خیلی دوست دارند از یک زن متنفر باشند.»

رتبه اول این فهرست در تصرف «بیل کازبی» بازیگر و کمدین آمریکایی است و «دونالد ترامپ» و «جو بایدن» روسای جمهور سابق و فعلی ایالات متحده در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ۳۰نما، هواداران دپ در طول برگزاری دادگاه شهادت هرد را تمسخر کردند و پس از آن مصاحبه او با شبکه ان‌بی‌سی را نکوهیدند. هفته پیش گزارش شد که هواداران دپ بیش از ۱۴ هزار توییت خشونت‌آمیز علیه هواداران هرد منتشر کرده‌اند. 

جانی دپ در ویرجینیا از هرد به اتهام نشر اکاذیب در «واشینگتن پست» شکایت کرد و پس از شش هفته با رای هیات منصفه پیروز شد. هرد به پرداخت غرامت ۱۰.۳۵ میلیون دلاری و دپ به پرداخت غرامت ۲ میلیون دلاری محکوم شدند.

پنجشنبه گذشته گزارش شد که هرد رسما از دادگاه ویرجینیا درخواست استیناف کرده است. یک روز بعد «جانی دپ» نیز برای غرامت ۲ میلیون دلاری اعلام شده درخواست استیناف کرد. 

 

امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین