کد خبر: 65431 A

مارگو رابی، رایان گاسلینک، فیلم باربی

​​​گاسلینگ در مصاحبه‌ای فاش می‌کند که کائنات او را به سمت فیلم «باربی» کشانده است.

ایران آرت: رایان گاسلینگ در مصاحبه جدیدی با «جیمی فالن» متن «باربی» (Barbie) را «بهترین» فیلمنامه‌‌ای می‌نامد که به عمرش خوانده است، اما پذیرش نقش «کن» علت دیگری دارد. گاسلینگ در این مصاحبه فاش می‌کند که کائنات او را به سمت فیلم «باربی» کشانده است.

این بازیگر ۴۱ ساله می‌گوید بلافاصله پس از پیشنهاد «گرتا گرویگ»، عروسک «کن» دخترش را روی خاک دیده است: «بهترین فیلمنامه‌ای بود که خوانده‌ام. [پس از دریافت پیشنهاد] به حیاط پشتی رفتم، و می‌دانید عروسک «کن» را کجا دیدم؟ [یک عروسک «کن»] را دمر روی خاک و در کنار یک لیموی له‌شده دیدم. [عکسش را] برای گرتا فرستادم و گفتم: «باید «کن» تو باشم، چون این ماجرا باید بازگو شود.»»

 

photo_2022-06-15_21-21-53-820x1024

به گزارش ۳۰نما، گاسلینگ که به تازگی فیلم «مرد خاکستری» (The Gray Man) را در نتفلیکس داشته، در «باربی» مقابل «مارگو رابی» دیده خواهد شد. با این حال شایعه معرفی چند «باربی» و «کن» در فیلم گرویگ شنیده شده است. «ورایتی» هفته پیش فاش کرد که گاسلینگ و رابی هر دو برای بازی در «باربی» ۱۲.۵ میلیون دلار دریافت کرده‌اند.

گاسلینگ اخیراً در مصاحبه با پادکست «ام‌تی‌وی» گفته بود که برای بازی در نقش «کن» در فیلم «باربی» زاده شده است: «همیشه یک «کن» درون من وجود داشته. تنها نقشی است که برای ایفا کردنش متولد شده‌ام، می‌توانم بگویم از یک «کنرژی» (Ken-ergy) برخوردار بوده‌ام، و این «کنرژی» حالا در من زنده است.»

 

01-02-c36-782

«سیمو لیو»، «کیت مک‌کینان»، «آریانا گرینبلات»، «آمریکا فررا»، «الکساندرا شیپ»،‌ «ایسا ری»،‌ «مایکل سرا»،‌ «ویل فرل»، «هری نف»، «کینگزلی بن-ادیر»،‌ «ری پرلمن»، «امرالد فنل»، «شارون رونی»، «اسکات اوانز»، «آنا کروز کین»، «کانر سویندلز»، «ریتو آریا»، و «جیمی دمتریو»، دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

«باربی» ژوئیه سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

 

رایان گاسلینگ فیلم باربی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین