کد خبر: 65725 A

شان پن، هالیوود

شان پن تهیه‌کنندگی تریلر سیاسی «قاتلان و دیپلمات‌ها» درباره ماجرای واقعی قتل چهار زن آمریکایی در السالوادور را تهیه‌کنندگی می‌کند.

ایران آرت: کمپانی فیلمسازی «Projected Picture Works» که سال گذشته توسط «شان پن» تأسیس شد، قرار داد تولید فیلم سینمایی «قاتل‌ها و دیپلمات‌ها» را امضا کرد و این تریلر سیاسی داستان واقعی چهار زن مبلغ آمریکایی را روایت می‌کند که در سال ۱۹۸۰ در السالوادور مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل رسیدند.

این فیلم داستان یک دیپلمات جوان آمریکایی را دنبال می‌کند که با کشف یک منبع نامحتمل و برای جمع‌آوری شواهد کلیدی این ماجرا همه چیز را به خطر می‌اندازد. این فیلم بر اساس مقاله ای از «ریموند بونر» روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر ساخته می‌شود.

به گزارش ایسنا، «مایکل نورس» و «جان تایلر مک‌کلین» نگارش فیلمنامه اقتباسی «قاتل‌ها و دیپلمات‌ها» را بر عهده دارند و «جردن فولی» و «جاناتان روزنتال» از کمپانی «House Motion Pictures» در کنار «جان آیرا پالمر» و «جان وایلدرموت» دیگر تهیه‌کنندگان این فیلم سینمایی خواهند بود.

کمپانی «Projected Picture Works» در سال ۲۰۲۱ توسط «شان پن»، «جان آیرا پالمر» و «جان ویلدرموت» تاسیس شده است.

«شان پن» هنرپیشه و کارگردان آمریکایی چندی پیش نیز برای ساخت مستندی درباره جنگ روسیه در اوکراین وارد خاک «کیف» شده بود و با رئیس جمهور اوکراین نیز دیدار کرده بود.

شان پن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین