کد خبر: 65777 A

سحر قریشی، امیر تتلو

سود ۲۰ میلیاردی نفر سوم از ازدواج دو ساله چند صد میلیاردی سحر قریشی و امیر تتلو

سود ۲۰ میلیاردی نفر سوم از ازدواج دو ساله چند صد میلیاردی سحر قریشی و امیر تتلو

همشهری آنلاین نوشت: ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو، یک معامله دو ساله و چندصد میلیاردی با اسپانسری یک رمز ارز و بازدید یوتیوب است.

ایران آرت: همشهری آنلاین توئیتی از آرامه اعتمادی نویسنده و منتقد سینما منتشر کرد : «ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو، یک معامله دو ساله و چندصد میلیاردی با اسپانسری یک رمز ارز و بازدید یوتیوب است.

یک تهیه‌کننده بنام سینما، در این سناریو دخیل است که بیست میلیارد سهم خالص او از این ماجراست. دوبی بودن قریشی در همین سناریوست. تتلو در آهنگ جدیدش هم اشاره به رمزارز دارد.»

این دو چهره که قبل از نوروز امسال باهم ازدواج کرده و به شدت خود را شیفته یکدیگر نشان می دادند، بعد از مدت کمی شروع به حاشیه سازی های عجیب کردند.

هر دوی آنها به تازگی در صفحات مجازی خود اعلام کرده اند که از یکدیگر جدا شده و از این رابطه پشیمان هم هستند!

بهمن ماه سال پیش بود که زمزمه های مهاجرت سحر قریشی به ترکیه شنیده شد، وقتی که تتلو در یوتیوپ خود لینک یوتیوب سحر قریشی را گذشت و گفت یوتیوپ حاج خانم دنبال شود، بسیاری از کاربران فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از آن به آنچه فکر می کردند دست یافتند اما با ویدئویی که از سحر قریشی در یک ویلا دیده شد و به محل سکونت تتلو در ترکیه شبیه بود، برای خیلی ها شک و شبه را پایان داد.

پایان مطلب همشهری آنلاین.

 

سحر قریشی امیر تتلو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین