کد خبر: 65794 A

لیوناردو دی کاپریو، دی کاپریو

نامزد دی‌کاپریو ۲۵ ساله شد و آقای بازیگر تنهایش گذاشت!/ مورد عجیب روابط عاطفی دی‌کاپریو

نامزد دی‌کاپریو ۲۵ ساله شد و آقای بازیگر تنهایش گذاشت!/ مورد عجیب روابط عاطفی دی‌کاپریو

هیچ‌کدام از نامزدهای دی‌کاپریو تا کنون بالای ۲۵ سال نداشته‌اند و کامیلا مورونه نیز به محض رسیدن به این سن از آقای سوپراستار جدا شد.

ایران آرت: لئوناردو دی کاپریو از نامزد مدل خود کامیلا مورونه جدا شده و بدین ترتیب رابطه هفت ساله این دو به پایان رسید، اتفاقی که ظاهراً بار دیگر ثابت می کند دی کاپریو علاقه ای به داشتن رابطه با زنان بالای ۲۵ سال ندارد. ستاره ۴۷ ساله هالیوودی ظاهراً در طول تابستان از مورونه ۲۵ ساله فاصله گرفته و به شکلی دوستانه به رابطه خود پایان داده اند.

اکنون کاربران شبکه های اجتماعی می گویند که جدایی دی کاپریو و مورونه بدنبال ۲۵ ساله شدن مورونه رخ داده است. دی کاپریو تاکنون هیچگاه رسماً با زنی بالای ۲۵ سال رابطه نداشته است. زمانی که دی کاپریو با ژیزل بوندشن و بار رافائلی و حتی بلیک لایولی رابطه داشت، هیچکدام از آن ها در زمان رابطه بیشتر از ۲۵ سال سن نداشتند.

اختلاف سنی بین لئوناردو دی کاپریو و نامزدهایش یک بار موضوع جوک های ریکی گرویس در مراسم گلدن گلوب بود. او در حالی که در سال ۲۰۲۰ در مراسم گلدن گلوب در مورد فیلم Once Upon a Time in Hollywood ساخته کوئنتین تارانتینو با بازی لئوناردو دی کاپریو صحبت می کرد، گفت: «حدود سه ساعت طول دارد، حماسی است. لئوناردو دی کاپریو در مراسم افتتاحیه شرکت کند و در پایان مراسم، نامزدش دیگر برای او خیلی دیر شده بود». این صحبت ها واکنش هیستریک دی کاپریو که در سالن حاضر بود را در پی داشت.

 

61882357-11162085-image-a-23_1661891684268

تاریخچه زندگی عاشقانه لئوناردو دی کاپریو

دی کارپیو به مدت ۵ سال و تا سال ۲۰۰۵ با ژیزل بوندشن رابطه داشت و این رابطه پس از رسیدن بوندشن به ۲۵ سالگی پایان یافت. او در ادامه با بار رافائلی وارد رابطه شد و باز هم بعد از ۵ سال رابطه این دو در سال ۲۰۰۹ به پایان رسید زمانی که رافائلی ۲۵ ساله شد. رابطه بلیک لایولی و دی کاپریو تنها ۵ ماه دوام آورد و زمانی که لایولی تنها ۲۳ سال داشت رابطه آن ها پایان یافت. ارلین هیثرتون مدلی بود که نامزد بعدی دی کاپریو شد و زمانی که او ۲۲ ساله شد رابطه به پایان رسید. بعد از آن، دی کاپریو به سراغ تونی گارن رفت و بعد از یک سال و زمانی که گارن ۲۱ ساله بود رابطه پایان یافت. در سال ۲۰۱۶، لئو با کلی روهرباخ وارد رابطه شد و زمانی که روهرباخ ۲۵ ساله شد به رابطه با او پایان داد و به سراغ نینا آگدال مدل دانمارکی رفت و این رابطه نیز با رسیدن سن مدل دانمارکی به ۲۵ سال به پایان رسید

 

لئوناردو دی کاپریو دی کاپریو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین