کد خبر: 65811 A

ویشکا آسایش، شقایق دهقان، آزاده صمدی، سحر دولتشاهی،کمدین های زن

این ۳ بازیگر زن از ستاره های مشهور مرد کمدی بهتر هستند.

ایران آرت: یک منتقد شناخته شده سینما و تلویزیون به بازی ویشکا آسایش در سریال «روزی روزگاری مریخی ها» کاری از پیمان قاسمخانی واکنش نشان داد.

به گزارش همشهری آنلاین، آرش خوش‌خو منتقد باسابقه سینما در واکنش به بازی ویشکا آسایش در سریال «مریخی ها» به توانایی تعدادی از بازیگران زن در آثار کمدی و طنز اشاره کرد و در صفحه شخصی اش نوشت:

«۱-بازی ویشکا آسایش در سریال روزی روزگاری مریخ شایسته تحسین و ستایش است. حضور ذهن ، سرعت واکنش ، سرعت ادای واضح کلمات ، میمیک های بی نقص ، چابکی در حرکت و درک بی نظیرش از مفهوم شوخی ، بازی او را مستحق توجه ویژه ای کرده است. با داشتن ویشکا آسایش ، آزاده صمدی و شقایق دهقان ، سینمای ایران حالا ظرفیتی استثنایی برای خلق شخصیت های کمیک زنانه دارد . هر سه نفر در عرصه کمدی درخشان هستند. باور کنید مبالغه نمی کنم.

بگذارید باز هم پیش روی کنم. در هر فیلم و سریال کمدی که این سه نفر در یک دهه اخیر بازی کرده اند کارشان یک سر و گردن از ستاره های مشهور مرد روبه رویشان بهتر و کم نقص تر بوده است. سال ها قبل نمایشی در تالار ایرانشهر دیدم که سحردولتشاهی هم در نقشی کمیک فوق العاده ظاهر شده بود. هرچند بعید است دیگر کسی به او پیشنهاد بازی کمدی بدهد.

۲- به شکل اتفاقی بخشی از سریال لیسانسیه ۲ را دیدم. چه اعجوبه ای است کاظم سیاحی! چطور چنین استعدادی در سینمای ایران این قدر دیر کشف می شود؟ چه کسی حق امثال کاظم سیاحی و الهام کردا و یا لیلا زارع را از سینمای ایران بازپس می گیرد؟ استعدادهای مسلم بازیگری.»

آزاده صمدی ویشکا آسایش سحر دولتشاهی شقایق دهقان کمدین های زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین