کد خبر: 65875 A

کارا دلوین، بازیگر

تصاویر و ویدیوهایی که از دلوین منتشر شده بسیاری از هواداران بازیگر «تنها قتل‌های ساختمان» را نگران کرده است.

ایران آرت: کارا دلوین دوشنبه گذشته در تصاویر جدیدی بدون کفش و با ظاهری نامرتب در فرودگاه ون نایس لس‌آنجلس دیده شد. تصاویر پاپاراتزی‌ها این بازیگر ۳۰ ساله سریال «خیابان کارناوال» (Carnival Row) را در یک خودروی شوی با پاهای بیرون انداخته شده از پنجره نشان می‌دهد.

«دیلی میل» گزارش داده است که دلوین پس از حضور در هواپیمای خصوصی «جی-زی» با دو ساعت تأخیر، در حالی که تی-شرت «بریتنی اسپیرز» به تن داشت و دو مرد ناشناس او را همراهی می‌کردند با سگش «آلفی» وارد جت شده است.

اما به نظر می‌رسد که تغییری در برنامه پرواز به وجود آمده و ۴۵ دقیقه بعد این سوپرمدل به همراه سگش از هواپیما خارج شده‌اند. دلوین در تصاویر بعدی بسیار عصبی به نظر رسیده و چندین بار موبایلش را انداخته است. با مداخله همراهان دلوین، وسایل او از هواپیما خارج و به یک خودروی اس‌یووی منتقل می‌شود.

به گزارش ۳۰نما، تصاویر و ویدیوهایی که از دلوین در این لحظات منتشر شده بسیاری از هواداران بازیگر «تنها قتل‌های ساختمان» (Only Murders in the Building) را نگران کرده است. یکی از کاربران توییتر می‌نویسد: «چه اتفاقی برای کارا دلوین افتاده؟ حس خیلی بدی نسبت به او دارم.» یک کاربر دیگر می‌گوید: «محض رضای خدا یک نفر لطفاً جویای حال کارا دلوین شود.»

 

cara-delevingne-barefoot-3-scaled

 

یک کاربر دیگر می‌نویسد: واقعاً ترسناک و غریبانه است. هالیوود واقعاً جای شومی است و او آشکارا به گروهی نیاز دارد که واقعاً مراقبش باشند.» یا یک هوادار دیگر: «کارا دلوین جداً مشکلی دارد و من واقعاً نگران او هستم. امیدوارم که حالش خوب باشد.»

 

cara-delevingne-barefoot-2

 

cara-delevingne-barefoot-1

 

cara-delevingne-barefoot-6

مدل بازیگر کارا دلوین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین