کد خبر: 65887 A

جورج کلونی، هالیوود، جولیا رابرتز

رابرتس می‌گوید وقتی در حین پاندمی دچار «تنهایی و ناامیدی» شده کلونی او را نجات داده است.

ایران آرت: جولیا رابرتس و جرج کلونی به تازگی فیلم رمانتیک و کمدی «بلیت بهشت» (Ticket To Paradise) را در استرالیا فیلمبرداری کرده‌اند. رابرتس می‌گوید وقتی در حین پاندمی دچار «تنهایی و ناامیدی» شده کلونی او را نجات داده است. این دو دوست قدیمی در فیلم‌هایی چون «یازده یار اوشن» (Ocean’ Eleven) با یکدیگر همکاری کرده بودند. رابرتس به «نیویورک تایمز» می‌گوید در حین فیلمبرداری کلونی و همسرش امل در نزدیکی او اقامت کرده‌اند.

کلونی توضیح می‌دهد: «در جزیره همیلتون شروع کردیم، با همه آن پرندگان وحشی و جولیا درست پایین‌تر از امل و من و بچه‌ها ساکن بود. اوایل صبح بیرون می‌آمدیم و به یکدیگر برخورد می‌کردیم. و بعد برای او قهوه می‌بردیم. برای بچه‌هایم مثل «عمه جوجو» بود.»

رابرتس اضافه می‌کند: «کلونی‌ها من را از تنهایی و ناامیدی کامل نجات دادند. در حباب پاندمی بودیم و طولانی‌ترین دوری را از خانواده‌ام داشتم. فکر نمی‌کنم از ۲۵ سالگی به آن مدت تنها مانده بودم.»

رابرتس می‌گوید با این حال کلونی «حدود روز یازدهم کمی به سرش زد» در حالی که همگی قرنطینه شده بودیم. کلونی می‌گوید: «به همین علت است که الکل را کشف کرده‌اند، یا کلوچه‌های شکلاتی را.»

 

IMG_20220912_223723_632

 

به گزارش ۳۰نما، فیلمبرداری «بلیت بهشت» در حین پاندمی چند مرتبه به تعویق افتاد. در آن زمان گزارش شد که چندین تن از عوامل به کووید متبلا شده‌اند.

کلونی و رابرتس در این فیلم نقش یک زوج طلاق‌گرفته را بازی می‌کنند که به بالی سفر کرده‌اند تا دخترشان لیلی با بازی «کیتلین دیور» را از اشتباهی که خودشان ۲۵ سال قبل مرتکب شده‌اند بازدارند. «بیلی لورد» نقش بهترین دوست لیلی را بازی می‌کند. «لوکاس براو» بازیگر «امیلی در پاریس» (Emily In Paris) دیگر بازیگر فیلم در نقش یک همسر مطلوب برای دختر شخصیت‌های کلونی و رابرتس است.

 

رابرتس در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید مخاطبین به اندازه کافی قدردان کمدی-رمانتیک‌های دهه ۱۹۹۰ نبوده‌اند. او در این دهه فیلم‌های پرفروشی چون «ناتینگ هیل» (Notting Hill)، «زن زیبا» (Pretty Woman) و «عروسی بهترین دوست من» (My Best Friend’s Wedding) را روی پرده داشت.

 

رابرتس می‌گوید: «به نظر من قدر فراوانی کمدی‌های رمانتیکی که آن زمان می‌ساختیم را ندانستیم.» او اضافه می‌کند: «ژانری است که خیلی دوست دارم در آن مشارکت کنم و ببینم، و به نظر من ساختن درستشان آسان نیست. فرمول ساده‌ای دارد اما چگونه باید آن را ویژه ساخت؟ چگونه باید مردم را جذب کرد وقتی می‌توان پیش‌بینی کرد که چه خواهد شد؟»

یونیورسال «بلیت بهشت» را ۲۱ اکتبر را در سالن‌های سینما اکران می‌کند و ۴۵ روز بعد در دسترس مشترکین پیکاک قرار می‌دهد

 

جورج کلونی جولیا رابرترز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین