کد خبر: 65937 A

کیت وینسلت

کیت وینسلت در بیمارستان بستری شد

کیت وینسلت در بیمارستان بستری شد

این بازیگر برنده اسکار در حین فیلمبرداری درام تاریخی «لی» در کشور کرواسی به دلیل زمین خوردن به بیمارستان منتقل شد.

ایران آرت: کیت وینزلت پس از بروز حادثه در صحنه فیلمبرداری فیلم جدیدش در کرواسی به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، این بازیگر برنده اسکار در حین فیلمبرداری درام تاریخی «لی» در کشور کرواسی به دلیل زمین خوردن به بیمارستان منتقل شد و پس از بهبودی از این هفته، کار خود را در این فیلم سینمایی از سر خواهد گرفت.

تیم سازنده این فیلم اعلام کرد: «"کیت" لیز خورد و به عنوان یک اقدام احتیاطی که توسط تهیه‌کننده لازم بود به بیمارستان منتقل شد. حال او خوب است و طبق برنامه این هفته فیلمبرداری ادامه پیدا خواهد کرد».

«کیت وینزلت» ۴۶ ساله در این فیلم در نقش عکاس «لی میلر» مقابل دوربین می‌رود و این فیلم سینمایی بر روی زندگی این شخصیت از جمله فعالیت او به عنوان خبرنگار جنگی برای مجله «وُگ» در طول جنگ جهانی دوم، تمرکز می‌کند. «ماریون کوتیار»، «جود لا»، «آندریا رایزبورو» و «جاش اوکانر» از جمله بازیگران فیلم «لی» به کارگردانی «الن کوراس» هستند.

«وینزلت» که در فیلم جدید «آواتار» هم بازی کرده، اخیراً در سریال «میر از ایست تاون» محصول شبکه HBO حضور داشت که سال گذشته جایزه امی را برای او به ارمغان آورد.

 این بازیگر انگلیسی نامزد هفت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۷ طی مصاحبه‌ای عنوان کرده که از لذتی که در دوران بازیگری احساس می‌کند در طول سال ها کم نشده است: «بازیگری را بیشتر از همیشه دوست دارم و در ۷۵ سالگی نیز هنوز دوستش خواهم داشت».

«وینزبت» در سال ۲۰۰۸ برای بازی در فیلم «کتابخوان» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد.

 

کیت وینسلت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین