کد خبر: 65943 A

وودی آلن، بازنشستگی

نماینده آلن می‌گوید: «در حال حاضر او قصد بازنشستگی ندارد و برای فیلمبرداری فیلم جدیدش در پاریس که پنجاهمین فیلم اوست بسیار هیجان‌زده است.»

ایران آرت: وودی آلن می‌گوید پس از فیلمبرداری پنجاهمین فیلمش بازنشسته نخواهد شد. این فیلمساز در مصاحبه با روزنامه اسپانیایی «لاونگاردیا» گفته بود که پس از فیلمی که در پاریس می‌سازد بازنشسته خواهد شد.

با این حال، نمایندگان او با انتشار بیانیه‌ای می‌گویند: «وودی آلن هیچ‌وقت نگفت که بازنشسته می‌شود، و یا رمان دیگری می‌نویسد. او گفت به نساختن فیلم فکر می‌کند، زیرا فیلم‌هایی که مستقیم یا به سرعت به پلتفرم‌های دیجیتال می‌روند برای او چندان خوشایند نیستند، زیرا او دوستدار تجربه فیلم در سالن‌های سینماست. در حال حاضر، او قصد بازنشستگی ندارد و برای فیلمبرداری فیلم جدیدش در پاریس که پنجامین فیلم اوست بسیار هیجان‌زده است.»

به گزارش ۳۰نما، در آن مصاحبه ادعا شده بود که فیلم فرانسوی «وسپ ۲۲» (Wasp 22) آخرین فیلم آلن خواهد بود. نشریه اسپانیایی «لاونگاردیا» نوشته بود که این فیلم شبیه به «امتیاز نهایی» (Match Point) و «هیجان‌انگیز، دراماتیک و نیز بسیار شوم» است.

آلن در مورد فیلم جدیدش به «لو ژورنال دو دیمانش» گفته بود: «در عین غافلگیری، سرمایه این پروژه در ایالات متحده تأمین شد، اما بازیگران انتخاب شده همگی فرانسوی‌اند و فیلم به فرانسوی ساخته خواهد شد.»

 

وودی آلن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین