کد خبر: 65987 A

جنیفر لوپز، فیلم مادر

لوپر در «مادر» نقش یک آدمکش حرفه‌ای را بازی می‌کند که از مخفی‌گاه بیرون می‌آید تا از دخترش محافظت کند، و در همین حین از چنگ مردانی خطرناک نیز بگریزد.

ایران آرت: نتفلیکس تریلر رسمی فیلم «مادر» (The Mother) به کارگردانی «نیکی کارو» را در رویداد سالانه «تودوم» (TUDUM) رونمایی کرد.

لوپر در «مادر» نقش یک آدمکش حرفه‌ای را بازی می‌کند که از مخفی‌گاه بیرون می‌آید تا از دخترش محافظت کند، و در همین حین از چنگ مردانی خطرناک نیز بگریزد. «میشا گرین» خالق سریال «لاوکرفت کانتری» (Lovecraft Country) نویسنده فیلمنامه اریجینال این فیلم اکشن و «آندریا برلوف» نویسنده آخرین نسخه آن است. لوپز به همراه «بنی مدینا»، «روی لی»، و «میری یون» از جمله تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود.

به گزارش ۳۰نما، «جوزف فاینز» بازیگر «سرگذشت ندیمه» (The Handmaid’s Tale)، «لوسی پائز» در نقش دختر لوپز، «اوماری هاردویک»، «پل ریسی» و «گائل گارسیا برنال» دیگر بازیگران فیلم خواهند بود.

 

فیلم مادر

«مادر» تنها یکی از چندین پروژه لوپز برای نتفلیکس است. این خواننده و بازیگر در اقتباس سینمایی نتفلیکس از رمان «صفر» (The Cipher) «ایزابلا مادونادو» نیز نقش‌آفرینی می‌کند. علمی-تخیلی «اطلس» (Atlas) به کارگردانی «برد پیتون» که «یورش» (Rampage) را در کارنامه دارد با بازی «سیمو لیو» بازیگر «شانگ-چی» (Shang-Chi) دیگر فیلم‌های لوپز برای این پلتفرم خواهند بود.

 

IMG_20220925_084528_559

 

پرایم ویدیو از سوی دیگر به تازگی «ازدواج ناگهانی» (Shotgun Wedding) لوپز و «جاش دوامل» و «جنیفر کولیج» را منتشر کرده است.

نتفلیکس فیلم «مادر» را در سال ۲۰۲۳ پخش خواهد کرد.

 

جنیفر لوپز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین