کد خبر: 66018 A

هدیه تهرانی، ترانه علیدوستی، اصغر فرهادی، سروش صحت، اعتراضات خیابانی

حمله کیهان به هدیه تهرانی، ترانه علیدوستی، اصغر فرهادی و سروش صحت را بخوانید

ایران آرت: حمله کیهان به هدیه تهرانی، ترانه علیدوستی، اصغر فرهادی و سروش صحت را بخوانید

روزنامه کیهان در صفحه سوم خود نوشت: چند بازیگر ورشکسته که سال‌هاست از موفقیت هنری دور مانده‌اند سعی کردند در زمان فروکش کردن اغتشاشات با انتشار مطالبی در حمایت از آشوب شکست خورده دولت‌های غربی در ایران، توجه این دولت‌ها را به خود جلب کنند!

یکی از این افراد دچار خودرهبرپنداری شده و خواسته از این فرصت برای خودش جایگاهی بسازد. هدیه تهرانی بازیگری که سال‌هاست هیچ فروغی در عرصه بازیگری نداشته، با انتشار یادداشتی در صفحه‌ای مجازی عنوان کرده که نهادهای امنیتی او را رهبر اعتراضات نامیده‌اند و حالا خانم تهرانی فروتنانه اعلام کرده که رهبر مردم نیست!

همچنین سروش صحت که سال‌ها تلاش داشت تا بدون تخصص ویژه‌ای در صداوسیمای جمهوری اسلامی برای خودش جایگاهی دست‌وپا کند و شیفته دوربین و دیده شدن در رسانه بود، حالا مدتی است برنامه‌ای ندارد و با حمایت از آشوبگرها خواسته به چشم بیاید و خلأ کمتر دیده شدن را پر کند!

ترانه علیدوستی نیز بازیگری است که سال‌هاست در حال تکرار خودش است و سال‌هاست که بازی درخشانی انجام نداده و چند سالی است که با بازی در زمین منافع غرب در ایران قصد خودنمایی دارد و این بار هم با انتشار بیانیه‌ای گفته که در کنار آشوبگران است!

اصغر فرهادی

کیهان در یک باکس جداگانه اصغر فرهادی را به تندی نقد کرده و نوشته است:

اصغر فرهادی، خیلی زود جواب تشکر جوایز جشنواره‌های غربی را داد و به بیگانگان التماس کرد تا در امور داخلی کشور ما دخالت کنند! 

باز هم ننگ بیگانه‌پرستی بر پیشانی شبه‌روشنفکر وابسته خورد. اصغر فرهادی که در بزنگاه‌های مختلف، تلاش می‌کرده طوری رفتار کند تا توجه دست‌اندرکاران جشنواره‌های غربی را به خودش جلب کند، این بار هم از فرصت اغتشاشات بهره برده تا هم به جوایز دریافت کرده‌اش ادای دین کند و هم باز هم به مدیران این‌گونه جشنواره‌ها پیام داده که فراموش نشود. وی این بار پا را از خوش رفتاری برای عوامل سلطه جهانی فراتر گذاشته و با انتشار ویدیویی التماس کرده تا غربی‌ها در امور ایران دخالت کنند.

گفتنی است، اصغر فرهادی طی سال‌های اخیر اغلب آثارش را با بودجه و نهادهای ضدایرانی تولید کرده و درخواست وی از عوامل بیگانه برای ایجاد آشوب و تخریب در ایران، چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. به ویژه اینکه وی در سال‌های اخیر، مسیر رو به افول را طی می‌کند و شکست اخیر فیلمش در ایران و برخورد سرد مردم و منتقدان با اثر اخیرش یعنی قهرمان، او را نگران کرده و به همین دلیل هم سطح خود را از یک هنرمند به یک آلت دست دخالت بیگانه پایین آورده تا باز هم جایزه بگیرد!

پایان مطلب روزنامه کیهان.

 

اصغر فرهادی روزنامه کیهان سروش صحت هدیه تهرانی ترانه علیدوستی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین