کد خبر: 66094 A

جنیفر لارنس

ویدئو: جنیفر لارنس و اختلال روانی/ تیزر causeway منتشر شد

ویدئو: جنیفر لارنس و اختلال روانی/ تیزر causeway منتشر شد

داستان فیلم «گذرگاه» به کارگردانی لایلا نویگاباور و تهیه‌کنندگی لارنس در مورد یک سرباز آمریکایی است که در افغانستان دچار آسیب مغزی می‌شود.

ایران آرت: اپل و ای-۲۴ از اولین تریلر فیلم «گذرگاه» با بازی جنیفر لارنس و برایان تایری هنری رونمایی کردند. لارنس در این فیلم نقش سرباز سابقی را بازی می‌کند که دچار اختلال روانی پی‌تی‌اس‌دی است.

داستان فیلم «گذرگاه» به کارگردانی لایلا نویگاباور و تهیه‌کنندگی لارنس در مورد یک سرباز آمریکایی است که در افغانستان دچار آسیب مغزی می‌شود. آتوسا مشفق، الیزابت سندرز و لوک گوبل نویسندگان فیلمنامه بوده‌اند. دیگر بازیگران فیلم لیندا ایموند، استیون مک‌کینلی هندرسون و راسل هاروارد خواهند بود.

به گزارش ۳۰نما، لارنس پیش‌تر در مصاحبه با جشنواره تورنتو گفته بود: «وقتی فیلمنامه را خواندم درون چیزی را احساس کردم. آن حس فوری که می‌گوید: «باید این فیلم را بسازیم.» حس تلاش برای یافتن خانه را می‌شناسم. و حس تلاش برای یافتن هدف را. وقتی ۱۴ ساله بودم خانه را ترک کردم. رابطه‌ام با خانه همیشه پیچیده بوده است.»

این فیلم تا امروز از راتن تومیتوز بر اساس ۲۸ نقد امتیاز ۸۶ درصد دریافت کرده است. «اوون گلایبرمن» منتقد «ورایتی» می‌نویسد: «در پایان، فیلم شما را به مکانی می‌رساند که واقعی به نظر می‌رسد. اما برای رسیدن به آنجا باید از منطقه‌ای متروکه و نسبتاً بی‌روح عبور کنیم.»

فیلم «گذرگاه» ۴ نوامبر از اپل تی‌وی+ پخش خواهد شد.

 

 

جنیفر لارنس فیلم گذرگاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین