کد خبر: 66207 A

کوین اسپیسی، آزار جنسی

دادگاه نیویورک اعلام کرد آنتونی رپ نتوانسته ادعای خود درباره تعرض جنسی از سوی کوین اسپیسی را ثابت کند.

ایران آرت: آنتونی رپ در سال ۲۰۱۷ ادعا کرد که اسپیسی که نام اصلی او «کوین اسپیسی فاولر» است برای ارضای میل جنسی خود در یک ملاقات در یک مهمانی منهتن در سال ۱۹۸۶، زمانی که او ۱۴ ساله و اسپیسی ۲۶ یا ۲۷ ساله بود به او نزدیک شده است و حالا خواهان دریافت غرامت ۴۰ میلیون دلاری شده بود.

دادگاه نیویورک در نهایت اعلام کرد «آنتونی رپ» نتوانسته ادعای خود درباره تعرض جنسی از سوی «کوین اسپیسی» را ثابت کند و در نتیجه اسپیسی از اتهام وارد شده تبرئه شد.

به گزارش ایسنا، «کوین اسپیسی» در پرونده‌ای جداگانه به ۵ مورد تعرض جنسی در بریتانیا متهم شده است که دادگاه رسیدگی به این اتهامات ژوئن ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

پس اتهامات مطرح شده علیه اسپیسی، حرفه این بازیگر برنده دو جایزه اسکار ویران شده است و پس از کنار گذاشته شدن از سریال «خانه پوشالی»، نقش «جی پل گتی» سرمایه‌دار نفتی در فیلم «تمام پول دنیا» اثر «ریدلی اسکات» نیز از او گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جایگزین او شد.

کمپانی نتفلیکس نیز فیلم زندگی‌نامه «گور ویدال» رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی با بازی «کوین اسپیسی» را بایگانی کرده و او همچنین از بازی در نقش چنگیزخان در فیلم «۱۲۴۲: دروازه‌ای به بهشت» کنار گذاشته شد.

 

کوین اسپیسی آنتونی رپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین