کد خبر: 66243 A

متیو پری، جنیفر انیستون

هزینه ۹ میلیون دلاری آقای بازیگر برای ترک اعتیاد/ پای جنیفر انیستون هم در میان است

هزینه ۹ میلیون دلاری آقای بازیگر برای ترک اعتیاد/ پای جنیفر انیستون هم در میان است

او که در سریال فرندز نقش «چندلر بینگ» را بازی کرده، در مصاحبه با نیویورک تایمز می‌گوید: «شاید ۹ میلیون دلار یا در همین حدود هزینه کردم تا هوشیار شوم.»

ایران آرت: متیو پری فاش کرد که برای ترک اعتیاد و بازگشت به زندگی عادی ۹ میلیون دلار هزینه کرده است. پری ۵۳ ساله که در سریال «دوستان» (Friends) نقش «چندلر بینگ» را بازی کرده، در مصاحبه با «نیویورک تایمز» می‌گوید: «شاید ۹ میلیون دلار یا در همین حدود هزینه کردم تا هوشیار شوم.»

پری در ۲۴ سالگی به سریال سیت‌کام «دوستان» ملحق شده بود. او به تازگی کتاب خاطراتش «دوستان، عشاق و آن اتفاق وحشتناک بزرگ» (Friends, Lovers and the Big Terrible Thing) را منتشر کرده است.

پری می‌گوید: «خودم را به کمردرد می‌زدم. خودم را به سردرد میگرن می‌زدم. همزمان به هشت پزشک مراجعه می‌کردم. وقتی که بیدار می‌شدم در آن روز باید ۸ قرص ویکودین مصرف می‌کردم و باید راهی برای انجامش می‌یافتم. وقتی به قرص اعتیاد داشته باشید، همه‌اش حساب و کتاب می‌کنید. به آن مکان خواهم رفت، و باید سه قرص بخورم. و بعد به آن‌جا می‌روم، و باید پنج قرص بخورم چون بیشتر طول می‌کشد.»

او اضافه می‌کند: «خسته‌کننده است، اما باید انجامش دهید وگرنه خیلی خیلی مریض می‌شوید. به خاطر اینکه نشئه شوم یا حالم خوب شود قرص نمی‌خوردم. بدون شک اهل مهمانی نبودم؛ فقط می‌خواستم روی مبل بنشینم، پنج ویکودین بخورم و یک فیلم ببینم. این برای من بهشت بود. دیگر نیست.»

به گزارش ۳۰نما، پری به مشروبات الکلی نیز اعتیاد داشته است و فاش می‌کند که در مقطعی ۱۴ جراحی را از سر گذرانده است. او می‌گوید: «الکل واقعاً مدتی من را نجات داد. سپس نداد. مثل این است که بهترین دوست شما بگوید: «حالا می‌خواهم تو را بکشم.» و بعد دست بلند کنید و بگویید: «به کمک احتیاج دارم.»»

پری می‌گوید یک سال و نیم است که از هوشیار است و بنابراین مه ۲۰۲۱ وقتی در ویژه‌برنامه «دوستان» (Friends) حضور پیدا کرد به تازگی وارد دنیای بدون الکل و قرص شده. او می گوید پس از ضبط نسخه صوتی کتاب خاطراتش فکر کرده: «خدای من، این آدم چه زندگی وحشتناکی داشته است!»

پری خاطره دردناک دیگری را به یاد می‌آورد و می‌نویسد پس از گاز زدن یک توست کره بادام زمینی باید دندان‌های فوقانی خود را در یک کیسه می‌گذاشته و به دندان پزشک می‌داده است. او می‌نویسد: «بله، همه دندان‌ها.»

پری در بخش دیگریی از کتاب خاطراتش که «تایمز» بریتانیا و «اینترتینمنت ویکلی» منتشر کرده‌اند فاش می‌کند که همبازی‌اش «جنیفر انیستون» در سریال «دوستان» او را به خاطر مصرف الکل ملامت کرده است هرچند که همواره سعی می‌کرده در محل فیلمبرداری مست نباشد.

انیستون گفته است که «می‌دانم الکل می‌نوشی» اما پری نمی‌دانسته که او چگونه متوجه می‌شود. انیستون به پری می‌گوید: «می‌توانیم بوی آن را احساس کنیم.»

پری در کتاب فاش می‌کند که به بازیگر «ریچل گرین» علاقه‌مند بوده است «و راهی پیدا کرده بودم که دقیقاً چقدر باید به او نگاه کنم بدون اینکه زشت باشد، اما با این حال، سرزنش شدن از سوی جنیفر انیستون ویرانگر بود.»

پری در مصاحبه با ای‌بی‌سی که قرار است ۲۸ اکتبر پخش شود، از این لحظه «ترسناک» می‌گوید: «او کسی بود که بیش از همه جویای احوال من می‌شد. می‌دانید، واقعاً از این بابت سپاسگزارش هستم.»

 

جنیفر انیستون متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین