کد خبر: 66265 A

متیو پری، سریال فرندز، جولیا رابرتز

اعتراف جالب بازیگر فرندز درباره دلیل جدایی‌اش از جولیا رابرتز

اعتراف جالب بازیگر فرندز درباره دلیل جدایی‌اش از جولیا رابرتز

متیو پری اعتراف می‌کند: «ملاقات عاشقانه با جولیا رابرتز برایم زیادی بود. دائما مطمئن بودم که قرار است از من جدا شود. چرا نباید جدا بشود؟ من کافی نبودم، هرگز نمی‌توانستم کافی باشم

ایران آرت: متیو پری (Matthew Perry) ستاره سریال دوستان (Friends) بعد از سال‌ها دلیل پایان دادن به رابطه‌اش با جولیا رابرتز را فاش کرد. او از این موضوع پرده برداشت که چطور با صدها پیام فکس دل جولیا رابرتز را به دست آورد و بعد، از ترس اینکه رابرتز بخواهد ترکش کند، رابطه‌اش را با او تمام کرد.

پری ۵۳ ساله فاش کرد که رابطه عاشقانه آنها پس از حضور این بازیگر زن در مجموعه کمدی محبوب Friends در سال ۱۹۹۵ آغاز شد. از آنجایی که خانم رابرتز گفته بود تنها در صورتی حاضر است به عنوان بازیگر مهمان در این سریال حاضر شود که بتواند با شخصیت چندلر بینگ با بازی متیو پری در یک خط داستانی باشد، تهیه کنندگان از او خواستند با خانم بازیگر تماس بگیرد.

پری به روزنامه تایمز گفت: «من یک عالم گل رز قرمز را به همراه یک کارت برایش فرستادم که روی آن نوشته شده بود: «تنها چیزی که هیجان انگیزتر از احتمال حضور شما در برنامه است این است که بالاخره بهانه‌ای پیدا کردم که برایتان گل بفرستم.»

 

63749607-11344177-image-a-38_1666469690178

پری گفت: «جولیا نه تنها با اجرا در نمایش موافقت کرد، بلکه برایم هدیه فرستاد: یک عالم نان بیگل».

به گزارش روزیاتو، موافقت او برای بازی در یک قسمت ویژه از فصل دوم این سریال طنز محبوب باعث شد که پری هر روز برای رابرتز که آن زمان در فرانسه مشغول بازی در یک فیلم بود فکس بفرستد، چیزی که خودش آن را یک «اظهار عشق سه-ماهه» توصیف می‌کند. در زمان شروع فیلمبرداری این قسمت Friends آنها یک زوج بودند.

پری در زندگی نامه خود «دوستان، عاشقان و یک چیز وحشتناک بزرگ» که قرار است به زودی منتشر شود می‌گوید در زمانه‌ای که هنوز ایمیل رایج نشده بود آنها صدها پیام رد و بدل می‌کردند. او می‌نویسد: «روزی سه یا چهار بار کنار دستگاه فکسم می‌نشستم و تکه کاغذی را تماشا می‌کردم که به آرامی پیام بعدی او را نشانم می‌داد. آنقدر هیجان زده بودم که بعضی شب‌ها در مهمانی‌ها مکالمه‌ام با یک زن جذاب را کوتاه می‌کردم تا بتوانم سریع‌تر به خانه بروم و ببینم آیا فکس جدیدی رسیده یا نه.»

 

6353083-julia-roberts-et-matthew-perry-archive-opengraph_1200-5-1024x538

او و خانم رابرتز که این هفته ۵۵ ساله می‌شود در نهایت با یکدیگر وارد رابطه شدند اما پری دو ماه پس از حضور او در برنامه، به رابطه‌شان پایان داد. او اعتراف می‌کند: «ملاقات عاشقانه با جولیا رابرتز برایم زیادی بود. دائما مطمئن بودم که قرار است از من جدا شود. چرا نباید جدا بشود؟ من کافی نبودم، هرگز نمی‌توانستم کافی باشم؛ من شکسته، خم و دوست نداشتنی بودم. بنابراین به جای مواجهه با عذاب اجتناب ناپذیر از دست دادن او، از جولیا رابرتز زیبا و درخشان جدا شدم.»

در این کتاب که اول نوامبر منتشر خواهد شد پری همچنین از تجربه نزدیک به مرگ خود به خاطر مصرف مواد افیونی می‌نویسد و اعتراف می‌کند که پنج سال پس از جدایی از خانم رابرتز او را تماشا کرده که برای نقشش در ارین بروکوویچ اسکار می‌گیرد، در حالی که خودش در مرکز توانبخشی و در محاصره دیگر بیماران عرق می‌کرده و به خود می‌لرزیده است.

 

 

سریال دوستان متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین