کد خبر: 66303 A

روزنامه کیهان، حجاب بازیگران

واکنش کیهان به تیتر تغییر قوانین حجاب در سینما

واکنش کیهان به تیتر تغییر قوانین حجاب در سینما

روزنامه کیهان در شماره جدید خود نوشت: انتظار از سازمان سینمایی دولت سیزدهم این است که بیش از گذشته نسبت به رعایت قوانین در حوزه پوشش زنان در سینما اهتمام داشته باشد.

ایران آرت: کیهان نوشت: روز گذشته برخی رسانه‌ها در بازتاب بخشی از مصاحبه اخیر مدیرکل نظارت بر عرضه سازمان سینمایی، از تیتر «تغییر قوانین حجاب در سینما؟» استفاده کرده بودند که پاسخ منفی است!

براساس پیگیری‌های خبرنگار کیهان، هیچ تغییری در این زمینه در کار نیست و اساسا سازمان‌های فرهنگی نمی‌توانند قوانین را تغییر دهند و به‌طور طبیعی انتظار هم از سازمان سینمایی دولت سیزدهم این است که بیش از گذشته نسبت به رعایت قوانین در حوزه پوشش زنان در سینما اهتمام داشته باشد.

به نقل از کیهان، وح‌الله سهرابی مدیرکل نظارت بر عرضه سازمان سینمایی در گفت وگو با مهر گفته است: «بحث این فیلم‌ها بحث رعایت آئین‌نامه‌ها و مقررات مصوب وزارت ارشاد و رعایت حجاب طبق قوانین است که واقعاً باید یک تصمیم حاکمیتی درباره آن گرفته شود. بالاخره باید در این زمینه تصمیم گرفته شود...» که اشاره وی به آثاری است که به خاطر تفسیر از قوانین دچار گره شده‌اند و قرار است در چارچوب قوانین این گره گشوده شود. چرا که لازم است یک‌بار برای همیشه ضوابط مشخصی برای پوشش بانوان در فیلم‌ها تعیین شود تا چنین گره‌هایی ایجاد نشود.

 

پایان مطلب روزنامه کیهان 

 

روزنامه کیهان سینما حجاب بازیگران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین