کد خبر: 66361 A

نصرالله مدقالچی، دوبلور

نصرالله مدقالچی قلبش را به تیغ جراحان سپرد/ خبر تازه از آقای دوبلور

نصرالله مدقالچی قلبش را به تیغ جراحان سپرد/ خبر تازه از آقای دوبلور

دوبلور شناخته شده کشورمان می‌گوید عمل قلب باز انجام داده و حدود ۱۵ روز است در بیمارستان بستری شده است.

ایران آرت: نصرالله مدقالچی ـ دوبلور پیشکسوت کشورمان ـ پس از عمل جراحی قلب باز حال جسمی‌اش را مساعد توصیف کرد.

این دوبلور شناخته شده در حالی که هنوز در بیمارستان بستری بود، در گفت و گویی کوتاه با ایسنا شرایط جسمی اش را پس از عمل جراحی مساعد توصیف کرد و گفت: به تازگی از ناحیه دریچه آئورت قلب تحت عمل جراحی قرار گرفتم و اکنون خداراشکر حالم خوب است و فقط باید استراحت کنم.

مدقالچی ضمن تشکر از افرادی که جویای حالش هستند، اظهار کرد: حدود ۱۵ روز است که در بیمارستان بستری هستم و به تازگی عمل قلب باز داشتم. با دستور پزشک معالجم به امید خدا چهارشنبه ـ ۱۸ آبان ماه ـ از بیمارستان مرخص می شوم ولی باید مدتی استراحت مطلق داشته باشم تا ان شاءالله حالم کاملا بهبود پیدا کند.

به گزارش ایسنا، نصرالله مدقالچی متولد ۷ مهر ۱۳۲۳ تبریز از قدیمی ترین گویندگان کشورمان در حوزه دوبله است. از جمله آثار شاخص او می توان به گویندگی به جای مایکل آنکارا در نقش ابوسفیان در فیلم سینمایی «محمد رسول الله» و دکلمه به یادماندنی آن شرلی اشاره کرد.

عیسی مسیح، بینوایان، روزی روزگاری در غرب، فرار بزرگ، نابخشوده، نقاب زورو، افسانه های خزان، نوح، پدرخوانده، هیچکاک، گربه های اشرافی، آواتار و ... از دیگر آثار مطرح نصرالله مدقالچی در عرصه گویندگی است.

 

دوبلور نصرالله مدقالچی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین