کد خبر: 66434 A

شبکه مخفی زنان، لیلا حاتمی، افشین هاشمی

قسمت پانزدهم سریال «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی با بازی لیلا حاتمی، باران کوثری و سیامک انصاری (جمعه ۲۷آبان) پخش می‌شود.

ایران آرت: بر اساس اعلام روابط عمومی نماوا، مشکل پخش قسمت پانزدهم سریال «شبکه مخفی زنان» برطرف شد.

طبق روال قبل پخش این سریال، قسمت پانزدهم «شبکه مخفی زنان» روز جمعه (۲۷آبان) ساعت ۱۲ظهر از این پلتفرم منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، پخش نشدن یکی از قسمت‌های سریال «شبکه مخفی زنان» در روزهای اخیر شبهه‌ی توقیف این سریال را در فضای مجازی پررنگ‌تر کرده بود. با این همه مسوولان ساترا و پلتفرم‌ پخش‌کننده، گرچه درباره‌ی پخش نشدن قسمت جدید موضعی متفاوت را داشتند، اما در یک مبحث مشترک‌اند و آن اینکه بحث توقیف در میان نبوده است.

قسمت پانزدهم سریال کمدی‌ ـ تاریخی «شبکه مخفی زنان» که جمعه‌ها از پلتفرم نماوا پخش می‌شود، بیستم آبان‌ماه ۱۴۰۱ پخش نشد که برخی آن را به موضوع سریال و توقیف نسبت دادند.

ایسنا برای پیگیری دلیل این اتفاق، با محمدصادق افراسیابی، معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا گفت‌وگویی کرد و علت را جویا شد که وی توضیح داد: تأکید ساترا بر این است که سریال‌ها باید با برنامه‌ریزی دقیق از سوی پلتفرم‌ها، در موعد مقرر پخش شوند.

وی در نهایت ابراز امیدواری کرده بود که با رفع مشکل یادشده تمام سریال‌ها به موقع از پلتفرم‌ها پخش شوند تا در ادامه شاهد چنین مسائلی که باعث ناراحتی مخاطبان می‌شود، نباشیم.

 

لیلا حاتمی شبکه مخفی زنان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین