کد خبر: 66446 A

جانی دپ، لیلی رز دپ، امبر هرد

دختر جانی دپ که تاکنون هرگز درباره اختلاف جانی دپ و امبر هرد سخن نگفته، در گفتگویی تازه راز سکوتش را فاش می‌کند.

ایران آرت: لیلی رز دپ سرانجام به نزاع حقوقی پدرش «جانی دپ» و همسر سابقش «امبر هرد» واکنش نشان داد. او در مصاحبه جدیدی با مجله «ال» می‌گوید همچنان حاضر نیست در مورد این زوج اظهار نظر کند چرا که نمی‌خواهد بر اساس مردانی که در زندگی او وجود دارند تعریف شود.

«جانی دپ» تابستان گذشته چند هفته در دادگاه افترازنی ویرجینیا حضور پیدا کرد و جزئیات بسیاری از زندگی خصوصی‌اش از جمله رابطه هرد و دخترش فاش کرد در حالی که میلیون‌ها بیننده نظاره‌گر او بودند.

«لیلی رز دپ» در مورد سکوتش می‌گوید: «وقتی چیزی تا آن حد خصوصی و شخصی ناگهان تا آن حد غیرشخصی می‌شود... احساس می‌کنم مستحق یک خلوتگاه مخفی برای افکار خود هستم. علاوه بر این فکر می‌کنم که من اینجا پاسخگوی هیچ‌کس نیستم، و به نظم در بخش زیادی از دوران بازیگری‌ام مردم می‌خواستند من را بر اساس مردانی که در زندگی‌ام وجود دارند تعریف کنند، چه اعضای خانواده‌ام باشد چه نامزدم یا هرچه. واقعاً آماده‌ام بر اساس چیزهایی تعریف شوم که ارائه می‌کنم.»

به گزارش 30نما، او در ادامه به این ادعا پاسخ می‌دهد که «بچه نپوتیسم» یا خویشاوندسالاری است. «لیلی رز دپ» فرزند «جانی دپ» و بازیگر فرانسوی «ونسا پارادایس» است و سابقه بازی در فیلم «پادشاه» (The King) مقابل «تیموتی شالامی» را دارد. او در سال ۲۰۱۷ نامزد جایزه سزار بهترین بازیگر تازه‌وارد شد اما بسیاری ادعا می‌کنند که لیلی رز موفقیتش را مدیون والدینش است.

جانی دپ و امبر هرد

«لیلی رز دپ» می‌گوید: «[با چنین ادعایی] آشنا هستم. اینترنت به نظر خیلی به چنین مسائلی اهمیت می‌دهد. مردم پیش‌داوری‌هایی می‌کنند در مورد شما و اینکه چگونه به اینجا رسیده‌اید، و من می‌توانم با قاطعیت بگویم هیچ مسئله‌ای باعث نمی‌شود یک نقش را به دست بیاورید جز اینکه مناسب آن نقش باشید. اینترنت بیشتر به این موضوع اهمیت می‌دهد که خانواده شما چه کسانی هستند به جای به افرادی فکر کنند که شما را برای این نقش‌ها انتخاب می‌کنند. شاید به در ورودی برسید، اما همچنان باید از آن در عبور کنید. پس از آن کارهای زیادی باید کرد.»

این بازیگر ۲۳ ساله ادامه می‌دهد: «برای من عجیب است که جایگاه یک نفر را به مسئله‌ای نسلی تقلیل می‌دهند. منطقی نیست. اگر پدر یا مادر یک فرد پزشک باشد، و آن فرد پزشک شود، نمی‌گویید: «پزشک شده‌ای چون والدین‌ات پزشک بوده‌اند.» یعنی باید گفت:‌ «نه، من به دانشکده پزشکی رفته‌ام و آموزش دیده‌ام.»»

«لیلی رز دپ» سریال «الگو» (The Idol) را در اچ‌بی‌او دارد.

 

جانی دپ امبر هرد لیلی رز دپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین