کد خبر: 66462 A

کریس همسورث، هالیوود، بازیگر

کناره‌گیری کریس همسورث از بازیگری/ خطری که آقای سوپراستار را تهدید می‌کند

کناره‌گیری کریس همسورث از بازیگری/ خطری که آقای سوپراستار را تهدید می‌کند

در گزارش مجله ونیتی فر آمده است که همسورث دو کپی از ژن APOE4 دارد که از پدر و مادرش به ارث برده و خطر بیماری آلزایمر را در او افزایش داده است.

ایران آرت: کریس همسورث در مصاحبه با مجله «ونیتی فر» می‌گوید پس از برگزاری تور مطبوعاتی سریال «نامحدود» (Limitless) دیزنی+ موقتاً از بازیگری کناره‌گیری می‌کند.

در اپیزود پنجم سریال، همسورث با یک پزشک ملاقات می‌کند و فاش می‌شود که بازیگر «ثور» استعداد ژنتیکی بیماری آلزایمر را دارد. در گزارش مجله آمده است که همسورث دو کپی از ژن APOE4 دارد که از پدر و مادرش به ارث برده و خطر بیماری آلزایمر را در او افزایش داده است.

هرچند همسورث می‌گوید «این‌گونه نیست که بازنشستگی‌ام را اعلام کرده باشم» اما او هشت تا ده برابر بیشتر از دیگران ممکن است به این بیماری مبتلا شود. پدربزرگ همسورث در حال حاضر با آلزایمر دست به گریبان است.

 

کریس همسورث

 

به گزارش ۳۰نما، بازیگر «ثور: عشق و تند» (Thor: Love and Thunder) می‌گوید: «دقیقاً نمی‌دانم که او چیز زیادی به یاد می‌آورد یا نه در حالی که گاهی آلمانی حرف می‌زند که زبان مادری‌اش است. به زبان آلمانی و انگلیسی حرف می‌زند و بعد ترکیبی از هر دو و بعد شاید چند کلمه جدید.» همسورث می‌گوید: «یک ژن پیش-قطعی نیست، اما نشانه‌ای قوی است. فکر می‌کنم ده سال پیش قطعی‌تر می‌دانستندش.»

همسورث اضافه می‌کند که تجارب سریال «نامحدود» سبب شده به کناره‌گیری موقت از بازیگری فکر کند: «واقعاً جرقه‌ای  را در من به وجود آورد تا بخواهم مدتی استراحت کنم. و پس از پایان سریال، در حال تکمیل پروژه‌هایی هستم که برایشان قرارداد بسته‌ام. هفته آینده وقتی این تور مطبوعاتی تمام شد، به خانه می‌روم و مدت زیادی استراحت می‌کنم و به خودم سخت نمی‌گیرم. در کنار بچه‌ها و همسرم خواهم بود.»

همسورث فیلمبرداری «آزادسازی ۲» (Extraction 2) مقابل «گلشیفته فراهانی» و «مکس دیوانه: جاده خشم» (Mad Max: Fury Road) مقابل «آنیا تیلور-جوی» را به پایان رسانده است. او فاش می‌کند که دیزنی از او درخواست کرده افشای استعداد آلزایمر را از سریال «نامحدود» حذف کند، اما اصرار کرده که چنین اقدامی صورت نگیرد.

همسورث می‌گوید: «ببنید، اگر انگیزه‌ای باشد برای مردم تا بیشتر مراقب خودشان باشند و نیز درک کنند که اقداماتی می‌توان انجام داد – در آن صورت فوق‌العاده است. نگرانی من فقط این بود که تحریف یا بیش از حد دراماتیزه نشود، و به سریال احمقانه برای همدردی یا هر هدفی برای سرگرمی تبدیلش نکنند.»

 

کریس همسورث
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین