کد خبر: 66473 A

مورگان فریمن، جام جهانی قطر، هالیوود

سوپرایز ستاره هالیوود در افتتاحیه جام جهانی قطر/ عکس

سوپرایز ستاره هالیوود در افتتاحیه جام جهانی قطر/ عکس

قطری‌ها در یکی از شگفتانه‌های خود برای مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲، از مورگان فریمن و المان‌های مجموعه مستندی شناخته‌شده با حضور این بازیگر، بهره گرفتند.

ایران آرت: مراسم افتتاحیه مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ حدود ساعت ۱۸ امروز (یکشنبه) ۲۹ آبان ماه در کشور قطر آغاز شد و از آنجا که جزییات مراسم از سوی مسوولان برگزاری اعلام نشده بود، در نتیجه حضور مورگان فریمن، بازیگر سینما و تلویزیون در افتتاحیه جام جهانی قطر، بسیاری را شگفت‌زده کرد. 

فریمن که در این مراسم، اجرای میان‌برنامه‌های مراسم افتتاحیه را با توضیحاتی درباره تاریخچه این بازی‌ها عهده‌دار شده بود، تلاش کرد در اجرای خود از مجموعه مستند «داستان خدا با مورگان فریمن» (The Story of God with Morgan Freeman) که برای اولین بار در شبکه نشنال جئوگرافی پخش شد، بهره بگیرد.

به گزارش ایسنا، او در این سریالِ مستند با حضور مقابل دوربین تمام تلاش خود را می‌کند تا به مردم نشان دهد که اغلب ادیان، زندگی پس از مرگ را چگونه تصور می‌کنند.

در اجرای مراسم افتتاحیه جام جهانی نیز اجرای فریمن و همچنین طراحی فضا، یادآور صحنه‌هایی از این مجموعه مستند بود.

شگفتانه مورگان فریمن برای افتتاحیه جام‌جهانی

در مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ که در مدت زمانی نسبتا کوتاه در ورزشگاه ۶۰ هزار نفری ال‌بیت برگزار شد، ترانه‌های مطرح جام جهانی در دوره‌های مختلف برای حاضران پخش و مرور شد و همچنین عروسک‌هایی از سَمبل‌های این بازی‌ها به وسط میدان آمدند.

اغلب بخش‌های این مراسم به دلیل هم‌خوانی فرهنگ قطر با کشورمان، به صورت زنده از شبکه سه و برنامه «جام ۲۰۲۲» پخش شد.

شگفتانه مورگان فریمن برای افتتاحیه جام‌جهانی

 

هالیوود مورگان فریمن جام جهانی قطر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین