کد خبر: 66496 A

سینمای ایران، سینما

ساخت فیلم بی حجاب در ایران؟/ واکنش سازمان سینمایی

ساخت فیلم بی حجاب در ایران؟/ واکنش سازمان سینمایی

مدیرکل دفتر تولید سازمان سینمایی نسبت به انتشار خبر تولید آثار سینمایی به دو وجه بی‌حجاب و باحجاب واکنش نشان داد و صحت آن را رد کرد.

ایران آرت: ایلنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی نوشت: بهمن حبشی مدیرکل دفتر تولید سازمان سینمایی در واکنش به خبر فیلمبرداری برخی آثار سینمایی در دو شکل بی‌حجاب و با حجاب گفت: بر اساس اطلاع موثق سازمان سینمایی چنین خبری صحت ندارد و هیچ یک از فیلم‌های سینمایی در حال تولید دست به چنین اقدام قانون شکنانه‌ای نزده‌اند.

وی افزود: بدیهی است در صورت صحت چنین خبری، فیلم موردنظر در هر مرحله‌ای از ساخت و تولید، متوقف و تبعات جبران ناپذیری را برای سازندگان اثر در پی خواهد داشت.

حبشی ادامه داد: توصیه ما به عنوان سازمان سینمایی به سرمایه گذاران، تهیه‌کنندگان و کارگردانان این است که مراقب اسم، اعتبار و سرمایه خود باشند چرا که تبعات هرگونه تخطی از قوانین رسمی کشور متوجه عوامل اصلی خواهد بود.

وی عنوان کرد: سینمای ایران همواره سینمایی شریف، قانونمند و متعالی بوده و بدون تردید مطابق با قوانین رسمی و موجود کشور به حیات پر برکت خود ادامه خواهد داد.

مدیرکل دفتر تولید سازمان سینمایی اعلام کرد: بر اساس پیگیری‌ها و اطلاع دقیق مسئولین سازمان سینمایی پروژه‌های در حال تولید کاملا منطبق بر قوانین و مقررات در حال تولید است و حاشیه سازی‌ها تاثیری بر روند طبیعی تولید و زیست حرفه‌ای و قانونمند سینماگران نخواهد گذاشت.

سینمای ایران بهمن حبشی
نظرات خوانندگان
 • ناشناس
  پاسخ

  کشوراسلامی باید بازیگر قانونمندداشته باشد وجلوی بازیگران افسارگسیخته ی بی حجاب رابگیرد

 • بازدیدکننده
  پاسخ

  نام فیلم بی حجاب است؟

 • ناشنلس
  پاسخ

  قبح شکنی وعادی انگاری

 • هنردوست
  پاسخ

  اگرسینماوهنرمندان باسوادومتعهد،ازفرهنگ غنی ایرانی اسلامی وفرهنگ دفاع مقدس بهره ببرندآثارفاخربرای ایران ودنیا تولیدخواهندکرد،فقط درعرصه هنر، گرفتارسراب وبیراهه غرب وهالیوود نشوید.اخلاق،انسانیت، ملی گرایی،مذهب واسلام راسرلوحه خلق آثارهنری قراردهید.وجدان بشریت درهزاره سوم تشنه اخلاق ومعنویت است لطفا واقع بین باشید.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین