کد خبر: 66580 A

میترا حجار ، هنرمندان بازداشتی ، بازداشت هنرمندان

میترا حجار ۲ ساعت به پرسش ها پاسخ گفت و به خانه برگشت/تکذیب بازداشت میترا حجار

میترا حجار ۲ ساعت به پرسش ها پاسخ گفت و به خانه برگشت/تکذیب بازداشت میترا حجار

تسنیم نوشته است: خانم حجار تنها برای پاسخ به چند سئوال آنهم برای ۲ ساعت احضار شده بود که اکنون ایشان بعد از پاسخگویی به سئوال‌های مورد نظر به منزل خود بازگشته است.

ایران آرت: ایران آنلاین نوشت: بعد از ظهر امروز انتشار خبر بازداشت "میترا حجار"  در فضای مجازی دست به دست می‌شد و بعد از مدت کوتاهی به عنوانی یکی از اخبار پربازدید خبرگزاری‌ها تبدیل شد.

انتشار این خبر عاملی بود برای افزایش گمانه‌زنی‌های متفاوت از سوی مردم و البته برخی فعالان رسانه‌ای تا دلیل بازداشت وی را جست‌وجو دریابند، اما در این بین برخی گمانه‌ها به شایعات مختلفی از علت بازداشت این هنرمند رسید.

این درحالی است که پیگیری‌های خبرنگار تسنیم برای رسیدن به پاسخ سئوال‌های مطرح شده از سوی کاربران درباره دلایل دستگیری و بازداشت این هنرمند به این نتیجه رسید که اصلا موضوع بازداشت یا دستگیری وی مطرح نبوده است.

یک منبع آگاه که نخواست نامش در این خبر منتشر شود گفت: موضوع بازداشت خانم حجار اصلا صحت نداشته و تکذیب می‌شود و عجله در انتشار خبر از سوی برخی کانال‌های تلگرامی باعث انتشار خبر اشتباه بازداشت ایشان شده است.

به گفته وی خانم حجار تنها برای پاسخ به چند سئوال آنهم برای ۲ ساعت احضار شده بود که اکنون ایشان بعد از پاسخگویی به سئوال‌های مورد نظر به  منزل خود بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از کلمه بازداشت اشتباه از سوی یکی از اعضای کمیته پیگیری دستگیری هنرمندان مطرح شده است، تاکید کرد: اصلا موضوع بازداشت مطرح نبوده که اکنون بگوییم ایشان آزاد شده است.

به گفته این منبع آگاه البته عدم واکنش به موقع وکیل خانه سینما نسبت به انتشار خبر بازداشت این هنرمند باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در این زمینه بوده است.

 

میترا حجار بازداشت هنرمندان هنرمندان بازداشتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین