کد خبر: 66590 A

جکی چان، اسپایک لی، نادین الکی، جشنواره فیلم سرخ

ستاره‌های سینمای جهان در عربستان چه می‌کنند؟

ستاره‌های سینمای جهان در عربستان چه می‌کنند؟

پس از حضور شاهرخ خان در عربستان، جکی چان، اسپایک لی و نادین لبکی نیز به جشنواره دریای سرخ می‌روند تا به جمع مهمانان نامی این جشنواره اضافه شوند.

ایران آرت: جشنواره بین‌المللی فیلم دریای سرخ عربستان سعودی، هم‌زمان با برگزاری دومین دوره‌اش در شهر ساحلی جده، از فهرست پرستاره مهمانان و یک برنامه گفت‌وگوی صمیمانه با نامداران سینما پرده‌برداری کرد.

سخنرانان مهمان این جشنواره که دومین دوره‌اش را برگزار می‌کند شامل برندگان اسکار، اسپایک لی و جکی چان، نامزدهای اسکار، اندی گارسیا و لوکا گوادانینو و همچنین بازیگرانی همچون آکشی کومار، نلی کریم، رانبیر کاپور و هریتیک روشن و بازیگر- کارگردان، نادین لبکی‌ است.

به گزارش ایندیپندنت، گروهی از کارگردانان برتر، ازجمله گای ریچی، گوریندر چادا، اندرو دومینیک، فاتح آکین، عادل الاربی و بلال فلاح، کائوتر بن‌هانیا، میشل اوسلوت و گاسپار نوئه نیز درباره مسیر حرفه‌ای خود صحبت خواهند کرد.

 

IMG_20221204_230345_000

محمد الترکی، مدیرعامل جشنواره فیلم دریای سرخ می‌گوید: «برنامه گفت‌وگوهای ما که در جشنواره امسال برگزار می‌شود، برخی از صداهای پیشرو در سینمای بین‌المللی، بالیوود و عرب را گرد هم آورده است و آن‌ها مسیرشان به پرده نمایش و خردی را که در این راه آموخته‌اند، به اشتراک می‌گذارند.

 

 

ما خوشحالیم که می‌توانیم صدای آن‌ها را هر چه بیشتر با مخاطبان سعودی به اشتراک بگذاریم و این گروه واقعا متنوع را با مجموعه قدرتمندی از گفت‌وگوهای صمیمانه و عمیق ارج نهیم.»

دومین دوره جشنواره فیلم دریای سرخ که از ۱ تا ۱۰ دسامبر برگزار می‌شود، پنجشنبه اول دسامبر با نمایش فیلم کمدی رمانتیک شکار کاپور با نام «چه ربطی به عشق دارد؟» با هنرمندی لیلی جیمز و شازاد لطیف آغاز می‌شود. امسال یک بخش جدید با نام گفت‌وگوی درونی (In-Conversation) هم به مجموعه‌ای از نمایش ۱۳۱ فیلم بلند و کوتاه از ۶۱ کشور اضافه می‌شود.

شاهرخ خان جکی چان اسپایک لی نادین لبکی سینمای عربستان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین