کد خبر: 66592 A

ابوالفضل پورعرب، مختار سائقی

عکسی که به شایعات درباره ابوالفضل پورعرب پایان داد

عکسی که به شایعات درباره ابوالفضل پورعرب پایان داد

مختار سائقی به عیادت ابوالفضل پورعرب رفت و با انتشار تصویری از خود در کنار او خبر از بهبود شرایط این بازیگر پیشکسوت داد.

ایران آرت: مختار سائقی، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویری از خود در کنار ابوالفضل پورعرب، به شایعات در خصوص وضعیت جسمی دوست و همکار دیرینه خود پایان داد.

بازیگر سریال «شب‌های برره» در صفحه اینستاگرامش نوشت: «عزیز دل برادر ابوالفضل خان خدارو شکر که حالت خوبه

به چند جهت باید به سرعت این خبر رو رسانه ای میکردم در ابتدا به دلیل پایان دادن به شایعه ای بی پایه و اساس که بسیاری از هواداران و دوستدارانت رو غمگین و ناراحت کرد... و بعد بخاطر رفاقت چهل ساله مون که خیلی برام قابل احترامه ... رفیق شما موقعی سوپر استار بودی که هیچ کسی حریفت نبود و اما به لحاظ مرامی و مردمی بودن چنان در دل مردمت جا باز کردی که فکر نمیکنم  حالا حالا کسی به جایگاه و محبوبیتت برسه بمونی برامون نازنین...

رفیق جان مطمعنم بزودی و سرحالتر از قبل بر میگردی دوستت دارم زیااااد»

 

ابوالفضل پورعرب ۲۹ آبان در گفت‌وگویی با ایسنا از مشکل به وجود آمده سر فیلمبرداری فیلمی به کارگردانی خودش صحبت کرد و گفت که از چند روز پیش‌تر برای رفع عفونت در بیمارستان بستری شده است.

او در آن زمان مشغول ساخت یک مستند داستانی به نام «سگ» بود که پایش به دلیل حادثه‌ای زخمی و درگیر عفونت شد.

حالا پس از حدود دو هفته، علی تقی‌پور -تهیه‌کننده این مستند- درباره روند درمان پورعرب به ایسنا می‌گوید: دو روز قبل آقای پورعرب از بیمارستان مرخص شد تا درمان در منزل دنبال شود اما متاسفانه چند ساعت بعد حالشان بد شد و دوباره با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت. فعلا شورای پزشکی در حال بررسی است تا درمان را ادامه دهند.

وی پیشتر هم گفته بود که احتمال جراحی بر روی پای پورعرب وجود دارد اما با توجه به نتیجه آزمایش‌ها شرایط برای جراحی این هفته میسر نیست و احتمالا هفته آینده انجام خواهد شد. 

ابوالفضل پورعرب بازیگر ۶۱ ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند و فیلمهای ماندگاری همچون عروس، نرگس،‌ چهره، دستهای آلوده ، غریبانه و مردی شبیه باران را در کارنامه خود دارد. 

او در فیلم توقیفی "کاناپه " به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی کرده است.

ابوالفضل پورعرب مختار سائقی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین