کد خبر: 66656 A

هدیه تهرانی ، اصغر فرهادی ،محسن شکاری ، نه به اعدام

انتقاد کیهان از هدیه تهرانی و اصغر فرهادی درباره محسن شکاری

انتقاد کیهان از هدیه تهرانی و اصغر فرهادی درباره محسن شکاری

کیهان از هدیه تهرانی و اصغر فرهادی درباره مواضع شان پیرامون اعدام محسن شکاری انتقاد کرد.

ایران آرت: کیهان در صفحه سوم خود نوشته است: چهره‌های مشهوری که طی هفته‌های اخیر درمقابل، تهدید و ارعاب و قتل و ترور مردم به جرم عدم همراهی با اعتصابات اجباری ساکت بودند، ناگهان نگران ریخته شدن خون شدند و به مجازات یک تروریست اعتراض کردند!

کیهان نوشت: تعدادی از چهره‌های هنری وابسته به غرب، بعد از مجازات محسن شکاری، مطالبی در حمایت از وی و در اعتراض به این مجازات منتشر کردند. نکته قابل تأمل این است که این افراد درمقابل قتل مردم بیگناه در حرم شاهچراغ، ترور ده‌ها نفر از مردم به دست اراذل اجاره‌ای، به شهادت رساندن نیروهای مدافع امنیت کشور طی دو سه ماه اخیر سکوت کرده بودند و هیچ اعتراضی هم به اعمال خشونت و تهدید و ارعاب و حمله به مردم به خاطر عدم همراهی با اعتصابات اجباری هفته‌های اخیر، نکرده بودند. اما مجازات این تروریست‌ها و اراذل اجاره‌ای ناگهان آنها را به فکر این‌انداخت که با خشونت و ریخته شدن خون مخالفت کنند!

کیهان افزود: به طور مثال، اصغر فرهادی طی بیانیه‌ای فرمایشی اعلام کرد: «حکم‌های ناعادلانه‌تان را باطل کنید و بیش از این خون بر خاک داغدار این سرزمین نریزید.» هدیه تهرانی هم که در مقام وکیل مدافع این اراذل اجاره‌ای قمه به دست ظاهر شده در بیانیه‌اش نظام را تهدید کرد و نوشت: «یقین بدانید گرفتن جان یک انسان دیگر و اعدام معترضین عواقب جدی‌ای برای شما خواهد داشت»!

پایان مطلب روزنامه کیهان

 

 

اصغر فرهادی هدیه تهرانی نه به اعدام محسن شکاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین