کد خبر: 66674 A

اوپنهایمر، کریستوفر نولان، نولان، کیلین مورفی

ببینید: تصاویر جدید از فیلم اوپنهایمر نولان/ کیلین مورفی در نقش پدر بمب اتمی

ببینید: تصاویر جدید از فیلم اوپنهایمر نولان/ کیلین مورفی در نقش پدر بمب اتمی

تصاویر جدید از فیلم «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان، تصویر شخصیت های کیلیان مورفی، امیلی بلانت و رابرت داونی جونیور را در این فیلم نشان می‌دهد.

ایران آرت: فیلم «اوپنهایمر» اقتباسی از کتاب «پرومتئوس آمریکایی» نوشته کای برد و مارتین جی شروین است.

در این فیلم کیلیان مورفی، نقش جی رابرت اوپنهایمر، که به ساختن بمب اتم در زمان حضورش در پروژه منهتن شهرت دارد را بازی می کند. بلانت نقش همسر اوپنهایمر، کاترین را بازی می کند و داونی جونیور نقش لوئیس استراوس، عضو کمیسیون انرژی اتمی ایالات متحده را به عهده دارد.

در انتظار اکران این فیلم در ماه جولای، تصاویری اختصاصی از آخرین پروژه کریستوفر نولان منتشر شده است. برخی از تصاویر سیاه و سفید هستند و فیلم دارای سکانس‌های منتخبی است که به این شکل گرفته شده‌اند، در حالی که برخی دیگر رنگی هستند که احتمالاً می‌توانند بین دوره‌های زمانی مختلف متناوب باشند.

 

اوپنهایمر

 

به گزارش روزیاتو، در حالی که اطلاعات زیادی در مورد چگونگی ساختار «اوپنهایمر» توسط نولان مشخص نیست، فیلم زندگی جی رابرت اوپنهایمر را شرح می دهد و مشارکت های او در پروژه منهتن را پوشش می دهد که باعث ساخت بمب اتم شد.

از زمان «شوالیه تاریکی»، نولان سکانس های منتخبی از فیلم هایش را با دوربین های آی مکس (IMAX) فیلمبرداری کرده است. با این حال، برای اولین باری در «اوپنهایمر»، او چندین سکانس را با آی مکس و آنالوگ سیاه و سفید فیلمبرداری کرده است. این فیلم چهارمین همکاری هویته ون هویتما به عنوان فیلمبردار با نولان است.

 

hlhk7rijq6ey6krwhmz9tk-1920-80-jpg-1024x683

لودویگ گورانسون نیز آهنگ‌سازی این فیلم را به عهده دارد که دومین همکاری او با نولان پس از همکاری در «تنت»، محسوب می شود. در این فیلم همچنین بازیگرانی از جمله گری اولدمن، کنت برانا، متیو مودین و دیوید دستمالچیان در نقش‌های نامشخصی حضور خواهند داشت.

گروه بازیگران «اوپنهایمر»، یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های فیلم‌های ۲۰۲۳ هستند که در آن بازیگرانی مانند فلورنس پیو، مت دیمون، بنی سافدی، رامی مالک، جک کواید، دِین دیهان، آلدن ارنریچ، جیسون کلارک، الکس وولف، کیسی افلک، تونی گلدوین، اسکات گریمز، جیمز دارسی و ماتیاس شوایگهوفر حضور دارند.

 

اوپنهایمر

 

نولان کیلین مورفی اوپنهایمر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین