کد خبر: 66678 A

حمید فرخ نژاد

ببینید: استوری حمید فرخ نژاد خشم رسانه اصولگرا را برانگیخت: او از داعش حمایت می کند

ببینید: استوری حمید فرخ نژاد خشم رسانه اصولگرا را برانگیخت: او از داعش حمایت می کند

مشرق نیوز: کارنامه فرخ‌نژاد نشان می‌دهد که او همچنان طبق اظهارنظر خودش تنها چیزی که برایش اهمیت دارد، فراهم کردن کمک‌ هزینه‌های ۱۰ هزار دلاری برای خانواده‌اش در آمریکاست و تا زمانی که او بازیگر گرانقیمتی باشد و بیشترین دستمزد را در آثار امنیتی دریافت کند، این رویه ساختارشکنانه را متوقف نخواهد کرد.

ایران آرت: مشرق نیوز نوشت: بازیگر گران‌قیمت سریال امنیتی «سقوط» که محتوای آن درباره داعش است، در استوری اینستاگرامی بار دیگر از داعش حمایت کرد.

حمیدفرخ‌نژاد که هم اکنون مشغول بازی در مینی‌سریال امنیتی سقوط به کارگردانی مشترک سجادپهلوان‌زاده و محمد حسین مهدویان است، بار دیگر در استوری اخیرش نطام را به کودک‌کشی و مرده دزدی متهم کرد.

مشرق می افزاید: این در حالی است که حمید فرخ‌نژاد طی چند ماه اخیر طی گفت‌وگوهایی مدعی شده بود هدفش اصلاح برخی امور است. اما برخلاف وعده‌های داده شده، آنچه در صفحات مجازی او منتشر می‌شود، حمایت علنی از آشوب و اتهام به حاکمیت است.

انتشار دوباره چنین استوری نشان می‌دهد فرخ‌نژاد برخلاف نقش امنیتی که در فیلم و سریال‌ها ایفا می‌کند، در دنیای واقعی کاراکتری ضدامنیتی و مواضعی بر خلاف امنیت ملی کشور دارد.

قطعا با چنین استوری‌هایی نمی‌توان دست به انکار ایفای نقش در فیلم‌های حکومتی گرانقیمت، همکاری با دست‌اندرکاران امنیتی سینما و دریافت دستمزدهای چندصدهزار دلاری زد و حقیقت را وارونه جلوه داد.

حمید فرخ نژاد

مشرق ادامه می دهد : با این اقدام شمار فراوانی از تهیه‌کنندگان حاضر به همکاری با این بازیگر نخواهند بود. کارنامه فرخ‌نژاد نشان می‌دهد که او همچنان طبق اظهارنظر خودش تنها چیزی که برایش اهمیت دارد، فراهم کردن کمک‌ هزینه‌های ۱۰ هزار دلاری برای خانواده‌اش در آمریکاست و تا زمانی که او بازیگر گرانقیمتی باشد و بیشترین دستمزد را در آثار امنیتی دریافت کند، این رویه ساختارشکنانه را متوقف نخواهد کرد.

باید دید آیا نهادهای نظارتی از جمله ساترا، درباره تولیداتی که این بازیگر ضدامنیتی در انها حضور دارد تصمیم قاطعی اتخاذ می‌کنند.

پایان مطلب مشرق نیوز 

حمید فرخ نژاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین