کد خبر: 66716 A

تام کروز، هالیوود

ویدئو: پرش جانانه تام کروز از هواپیما

ویدئو: پرش جانانه تام کروز از هواپیما

تام کروز که برای فیلمبرداری قسمت جدید «ماموریت غیرممکن» در آفریقای جنوبی به سرمی برد، در حالی که از هواپیما پرید از حمایت مخاطبان فیلم «تاپ گان» تشکر کرد

ایران آرت: تام کروز با بیان این که در حال حاضر در کنار «کریستوفر مک کوایر» در آفریقای جنوبی مشغول فیلمبرداری قسمت اول و دوم از سری فیلمهای «ماموریت غیرممکن: روزشمار مرگ» است از هواپیما به بیرون پرید.

او همچنین از حمایت مخاطبان فیلم سینمایی «تاپ گان: ماوریک» نیز تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، این فیلم که کارگردانی آن را نیز «کریستوفر مک کوایر» بر عهده داشته امسال با بودجه ۱۷۰ میلیون دلاری اکران شد و در نهایت با فروش حدود ۱.۴ میلیارد دلاری، به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ و کارنامه «تام کروز» تبدیل شد.

فیلم  «ماموریت غیرممکن: روزشمار مرگ» با بازگشت چندین چهره دیگر این مجموعه فیلم اکشن از جمله «وینگ ریمز»، «سایمون پگ»، «ربکا فرگوسن»، «ونسا کربی» و «هنری چرنی» همراه می‌شود که اغلب بدلکاری ها و صحنه خطرناک آن نیز توسط «تام کروز» انجام می‌شود.

قسمت نخست «ماموریت: غیرممکن: روزشمار مرگ» در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۳ توسط پارامونت پیکچرز در سینماها اکران خواهد شد و قسمت دوم آن نیز در حال حاضر برای اکران در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است.

 

 

تام کروز ماموریت غیر ممکن 7
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین