کد خبر: 66727 A

رابرت دنیرو

دزد به خانه رابرت دنیرو و دخترش زد

دزد به خانه رابرت دنیرو و دخترش زد

دنیرو پس از سرقت به «نیویورک پست» گفت حالش «خوب» است: «بله، حالم خوب است. متشکرم. در روزنامه‌ها در موردش خواهید خواند.»

ایران آرت: یک سارق در حضور «رابرت دنیرو» و دخترش وارد منزل این بازیگر در نیویورک سیتی شده است. پلیس نیویورک گزارش داده است که این سارق ۳۰ ساله به نام «شنیس آبیلس» دوشنبه این هفته وارد منزل دنیرو شده در حالی که بازیگر «گاو خشمگین» (Raging Bull) و «راننده تاکسی» (Taxi Driver) و دخترش در منزل حضور داشته‌اند.

آبیلس در حالی که از حوزه نوزدهم اداره پلیس نیویورک خارج می‌شد برای دوربین لبخند زد. این زن که سابقه چندین مورد سرقت دیگر را داشته، حدود ساعت ۲:۴۵ دوشنبه وارد منزل دنیرو ۷۹ ساله شده است. پلیس گزارش می‌دهد که آبیلس از طریق ورودی زیرزمین به خانه ورود کرده و نهایتاً در طبقه دوم جایی که در حال استفاده از آی‌پد دنیرو و سرقت «هدایای کریسمس» بازیگر بوده بازداشت می‌شود.

در این گزارش آمده است که دنیرو و دخترش در نقطه دیگری از منزل بوده و از حضور مهمان ناخوانده آگاهی نداشته‌اند. «استن رزنفلد» نماینده دنیرو به فاکس می‌گوید این منزل اجاره‌ای و اقامتگاه موقت دنیرو بوده است.

 

IMG_20221221_055345_997

 

به گزارش ۳۰نما، دنیرو پس از سرقت به «نیویورک پست» گفت حالش «خوب» است: «بله، حالم خوب است. متشکرم. در روزنامه‌ها در موردش خواهید خواند.»

سارق در حالی که از حوزه نوزدهم خارج می‌شد فریاد می‌زد: «هیچ‌کس را به قتل نرسانده‌ام! به خانه رابرت دنیرو نرفته‌ بودم!» او سپس با یک خودروی پلیس به بازداشتگاه برده می‌شود. آبیلس که آخرین بار ۸ دسامبر امسال بازداشت شده یکی از پرکارترین سارقان نیویورک است.

 

nyc-burglar-robert-de-niro-home-2 (1)

رابرت دنیرو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین