کد خبر: 66856 A

سعید پیردوست، بازیگر

چرا سعید پیردوست سریال بازی نمی‌کند؟

چرا سعید پیردوست سریال بازی نمی‌کند؟

سعید پیردوست در گفتگویی که به بهانه تولد ۸۲ سالگی‌اش انجام داده است می‌گوید در حال حاضر خیلی موافق کار کردن نیست.

ایران آرت: سعید پیردوست از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون در سالروز تولدش در سن ۸۲ سالگی برای خودش هیچ آرزویی ندارد و فقط سلامتی و موفقیت برای مردم کشورش و آنان که دلسوز ایران هستند را می خواهد. او می گوید: سن و سال بالایم و کرونا از کار دورم کرد. امیدوارم تا وقتی زنده ام هرچند کم، بتوانم در خدمت مردم کشورم باشم.

این بازیگر باسابقه در گفت و گویی با ایسنا که امروز، ۱۶ دی ماه به بهانه سالروز تولدش انجام گرفت ابتدا تشکر می کند و می گوید: ممنون از لطف و محبت شما که به یادم بودید. ان شاءالله همیشه سلامت و برقرار باشید. محبت شما را هیچ وقت فراموش نمی کنم. فقط سلامتی برای تمام مردم ایران و خوشبختی و عاقبت بخیری می خواهم.

به گزارش ایسنا، وی سپس در واکنش به این جمله که «آقای پیردوست امسال ۸۲ ساله می شوید، از آرزوهایتان برایمان بگویید؟» چنین اظهار می‌کند: بله ۸۲ ساله می شوم اگر خدا بخواهد. آرزویم برای تمام ایرانیان و مردم، دلِ خوش است و چیزی برای خودم نمی خواهم. تمام خواسته ام مردم هستند، امید که همیشه برقرار باشند و خداوند کمکشان کند تا به هرچه می خواهند برسند. از قول من به همه آنهایی که مرا می شناسند بگویید واقعاً دوستشان دارم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم. همچنین آرزوی سلامتی برای تمام کسانی که دلشان برای مردم می سوزد و شما و همکارانتان دارم.

بازیگر سریال های نقطه چین، پاورچین، هزاران چشم، حکایت های کمال و قهوه تلخ در پاسخ به این پرسش که بازیگران در فضای فعلی چقدر می توانند با سریال های طنز، امید و نشاط را در جامعه تزریق کنند؟ خاطرنشان می کند: باز هم تاکید می کنم که تمام تلاش ما فقط برای مردم است تا کمی از این شرایط در بیایند و واقعاً هم فکر می کنم پخش کارهایی با درونمایه طنز تاثیرگذار باشد.

پیردوست درباره کم کاری اش در تلویزیون هم اظهار می‌کند: سال ۹۹ در فیلم سینمایی «خائن کشی» مسعود کیمیایی بازی کردم و دیگر کاری برای بازی پیش نیامد. از طرفی هم کرونا مرا از سینما و تلویزیون دور کرد و همینطور حال و هوا و شرایط بد آدم را از کار کردن دور می کند. 

وی به پیشنهادهای جدیدش در تلویزیون اشاره می کند و می گوید: در حال حاضر کارهایی برای تلویزیون به من پیشنهاد می شود اما خودم خیلی الان موافق کار نیستم و بیشتر ترجیح می دهم استراحت کنم چون سن و سالم بالا رفته و دیگر مثل سابق نیستم. 

 

سعید پیردوست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین