کد خبر: 66897 A

برادران لیلا، ترانه علیدوستی، کاناپه

تازه‌ترین فیلم ترانه علیدوستی اکران می‌شود؟

تازه‌ترین فیلم ترانه علیدوستی اکران می‌شود؟

مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی درباره وضعیت دو فیلم «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی با بازی ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده و «کاناپه» به کارگردانی کیانوش عیاری توضیحاتی ارائه کرد.

ایران آرت: مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی با اشاره به اینکه برخی فیلم‌های جشنواره فجر امسال غافلگیرانه خواهند بود، اعلام کرد که چشم‌انداز روشنی برای رفع توقیف فیلم «کاناپه» کیانوش عیاری نمی‌بیند و شاید بشود با ابزارهای کامپیوتری کاری برای آن کرد ولی پیگیر اکران فیلم‌هایی مثل «برادران لیلا» خواهند بود.

به گزارش ایسنا،روح الله سهرابی درباره مشکل برخی فیلم‌های سینمایی از جمله «برادران لیلا» گفته است: طبیعی است هیچ فیلمی برای توقیف ساخته نمی‌شود و عوامل فیلم‌ها هم پیگیر حل و فصل موضوع هستند. ما هم تلاشمان را کرده‌ایم. مشکلاتی حاشیه‌ای گریبان فیلم‌ها را گرفته است. طبیعتا پیگیر اکران این فیلم‌ها خواهیم بود و خود صاحبان آثار هم در حل و فصل گره‌های بعضا کوری که افتاده تاثیر دارند.

وی با بیان اینکه در یکی دو ماه اخیر عوامل خیلی از فیلم‌ها که شاید قبلا تمایلی نداشتند حداکثر همکاری را داشتند، اضافه کرد: خیلی از فیلم ها مثل «ملاقات خصوصی»، «ابلق» و... مشکلاتی داشتند اما به اکران رسیدند و تمام هم و غم ما این بوده مشکلات را برطرف کنیم. درباره فیلم‌هایی که الان گرفتار هستند همین مسیر را می‌رویم اما متغیرهای دیگری هم هستند که در تصمیم نهایی برای اکران یک فیلم موثرند و به سمت حل و فصل آن موضوعات هم رفته‌ایم تا در آینده نزدیک به اکران برسند.

سهرابی که در برنامه استودیو هشت شبکه نمایش صحبت می‌کرد درباره کیانوش عیاری و فیلم «ویلای ساحلی» و همچنین فیلم «کاناپه» او که هنوز تکلیفش مشخص نیست توضیح داد: تا جایی که بنده اطلاع دارم، می‌دانم که فرم جشنواره را برای «ویلای ساحلی» پر کرده‌اند. درباره کاناپه، بحث این فیلم از جمله آثاری است که پوشش خانم‌های فیلم موضوع اصلی است و مربوط به این دوره هم نمی شود. در دوره قبل تولید شده و اگر می‌توانست حل شود در دوره های قبل این اتفاق رخ می داد. ما هم طبیعتا باید به این سمت برویم که ببینیم چه راهکاری را می توان تعریف کرد. اگر بخواهم صریح و صادقانه صحبت کنم چشم‌انداز روشنی درباره این فیلم مثل فیلم های دیگر وجود ندارد. موضوع بحث پوشش خانم‌هاست و بحث قانون جمهوری اسلامی که صراحتا در این باره ملاحظات دارد.

وی خاطرنشان کرد: شاید باید با مراجع مختلفی رایزنی شود تا ببینیم امکان حل و فصل این فیلم چگونه است؟ یا حتی با ابزارهای کامیپوتری که شاید بشود فکری برای این فیلم کرد. که البته این بحثی است که نمی‌توان مشخص درباره آن صحبت کرد

 

ترانه علیدوستی کیانوش عیاری کاناپه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین