کد خبر: 67089 A

مسعود کیمیایی، ممنوع الخروجی هنرمندان

حکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟

حکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟

برخی منابع از ممنوع الخروجی کارگردان قیصر و گوزن‌ها و ممانعت از سفر وی به هلند خبر داده‌اند در حالیکه تاکنون مراجع رسمی و مسعود کیمیایی در این باره اظهارنظری نداشته‌اند.

ایران آرت: همشهری آنلاین نوشت: مسعود کیمیایی که شب گذشته به همراه پسرش قصد داشت برای شرکت در فستیوال روتردام عازم هلند شود در فرودگاه با حکم ممنوعیت خروج روبرو شد.

به گزاش همشهری آنلاین، یکی از دوستان این فیلمساز با تایید ممانعت از سفر مسعود کیمیایی به خارج از کشور گفت که این فیلمساز قصد داشت به همراه پسرش پولاد برای حضور در مراسم نمایش فیلمش «خائن‌ کشی» به جشنواره روتردام برود که از سفرش بازماند.

این در حالیست که علی اوجی در مقام تهیه‌کننده «خائن‌کشی» زودتر از کیمیایی به هلند رفته است. در همین زمینه سایت فرارو اعلام کرد «کانون فیلمسازان مستقل ایران مدعی ممنوع الخروجی مسعود کیمیایی، کارگردان مشهور سینمای ایران شد.»

در توضیح این خبر به نقل از کانون فیلمسازان مستقل ایران آمده: «مسعود کیمیایی، فیلمساز شناخته شده تاریخ سینمای ایران اجازه خروج از کشور داده نشده است. آقای کیمیایی قرار بود برای نمایش فیلم «خائن‌ کشی» در جشنواره فیلم روتردام در هلند حضور پیدا کند. این فیلم مسعود کیمیایی در بخش هاربر جشنواره فیلم روتردام به نمایش در آمده است.»

تاکنون مراجع رسمی و مسعود کیمیایی در این باره اظهارنظری نداشته‌اند.

 

پایان مطلب همشهری آنلاین 

مسعود کیمیایی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین