کد خبر: 67219 A

فرزاد حسنی، مجری

علت غیبت فرزاد حسنی در تلویزیون و جشنواره فجر از زبان خودش

علت غیبت فرزاد حسنی در تلویزیون و جشنواره فجر از زبان خودش

آزاده جعفریان - مجری سابق تلویزیون درباره عدم حضورش در این رسانه و غیبت در نشست خبری فیلمش در جشنواره فجر توضیحاتی ارائه کرد.

ایران آرت: فرزاد حسنی به سوال‌هایی درباره بازی‌اش در فیلم «های‌پاور» و همچنین دلیل غیبتش در اجرای نشست‌های جشنواره فیلم فجر پاسخ داده است. 

بخش‌‌های مهم گفت‌وگوی او با خبرآنلاین را در ادامه می‌خوانید: 

** غیبت در فجر؟ با بنده صحبت شد و دوست داشتم که در این مراسم حضور داشته باشم، اما مادرم به شدت بیمار است و وظیفه نگهداری از ایشان را برعهده دارم به همین دلیل هم نمی‌توانستم زمان بگذارم فیلم‌ها را ببینم و جلسات نشست را بگردانم.

**  دلیل اینکه در تلویزیون نیستم را باید از مدیران فرهنگی پرسید.

** چون فیلم‌ها را ندیدم نمی‌توانم درباره آن قضاوت کنم. درباره فیلم خودمان هم امیدوارم که اوضاع خوب باشد.

** رضایت از های‌پاور؟ من هر زمان در هر جایگاهی قرار می‌گیرم از آن منظر به ماجرا نگاه می‌کنم، اگر بازیگرم، بازی می‌کنم، اگر منتقدم نقد می‌کنم و اگر جای شما به عنوان خبرنگار باشم همین سوال را می‌پرسم. من به عنوان یک از عوامل فیلم می‌گویم قطعا کار اول هادی محمدپور کم و کاستی‌هایی هم دارد و این را هم متوجه می‌شویم اما کار مثل خودش است اگر زیر طیاره موشک نبسته بود گفت نتوانستم این کار را انجام دهم. من احساس می‌کنم هادی برای کارهای بعد که پرورش پیدا کند، تبدیل به آن دسته از کارگردانانی می‌شود که شما دوست دارید کارش را تماشا کنید.

 

جشنواره فیلم فجر فرزاد حسنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین