کد خبر: 67516 A

هدیه تهرانی

راز دوری هدیه تهرانی از بازیگری فاش شد

راز دوری هدیه تهرانی از بازیگری فاش شد

کارشناس محیط زیست می‌گوید: «او برای ورود به مقوله حیات وحش و موضوعی مانند آزادسازی پارک ملی توران مشاوره‌های خوبی از افراد متخصص گرفت. همین داشتن اطلاعات باعث شد در حفاظت از یوز به دولت و پروژه بین‌المللی حفاظت از یوز آسیایی کمک کند.»

ایران آرت: فاطمه باباخانی روزنامه نگار در سالنامه اعتماد نوشت: هدیه تهرانی که متولد چهارم تیر ۱۳۵۱ است ۲۴ ساله بود که با سلطان وارد سینما شد و پس از دو نیم دهه اکنون در۵۰ سالگی دیگر تنها هدیه تهرانی بازیگر نیست. او نه مانند دیگران سراغ فیلمسازی و کارگردانی رفته و نه تهیه کننده سینما شده، در مقابل او طبیعت را انتخاب کرده است.

ما همه هدیه تهرانی را به عنوان بازیگر فیلم‌های محبوبمان مثل چهارشنبه سوری، خانه‌ای روی آب، قرمز، سلطان و…می‌شناسیم آیا حضور در فعالیت‌های زیست محیطی و یک تصمیم اشتباه نمی‌تواند کل سابقه هنری او را تحت‌الشعاع قرار دهد؟

حمیدرضا میرزاده، روزنامه‌نگار و کارشناس محیط زیست می‌گوید: «او برای ورود به مقوله حیات وحش و موضوعی مانند آزادسازی پارک ملی توران مشاوره‌های خوبی از افراد متخصص گرفت. همین داشتن اطلاعات باعث شد در حفاظت از یوز به دولت و پروژه بین‌المللی حفاظت از یوز آسیایی کمک کند.»

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین