کد خبر: 67583 A

فخرالدین صدیق شریف، بازیگر، گرانی

مردم آرامش اقتصادی ندارند/ روایت آقای بازیگر از تلخ‌ترین اتفاق ۱۴۰۱

مردم آرامش اقتصادی ندارند/ روایت آقای بازیگر از تلخ‌ترین اتفاق ۱۴۰۱

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون معتقد است مهم‌ترین مطالبه مردم بهبود شرایط نابسامان اقتصادی و حمایت از جوانان با سلایق و علایق مختلف است.

ایران آرت: اطلاعات آنلاین نوشت: فخرالدین صدیق شریف، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون سال ۱۴۰۱ را سال بی‌مهری به اهالی فرهنگ و هنر دانست و عنوان کرد: متاسفانه در سالی که گذشت بیش از هر زمانی شاهد بی‌مهری غیرقابل انکاری نسبت به اهالی فرهنگ و هنر بودیم و همچنین تقسیم کردن هنرمندان به دسته‌های مختلفی که برخی همیشه سرکار هستند و برخی دیگر فراموش شده‌اند.

وی افزود: شرایط در جامعه به شکلی پیش رفت که باعث ایجاد دو قطبی وحشتناکی شد به صورتی که افراد مقابل یکدیگر قرار گرفتند البته حمایت‌هایی که قول‌شان داده شد نیز اتفاق نیفتاد و به نوعی عده زیادی از افراد و فعالان فرهنگی-هنری کنار گذاشته شدند.

وی اضافه کرد: تلخی سال ۱۴۰۱ نیز به دلیل بی‌توجهی به خواسته‌های جوانان بود که امیدوارم در سال جدید این توجه به خواسته‌های جوانان اتفاق بیافتد و صدای آن‌ها شنیده و به مسائل ذهنی آن‌ها توجه شود.

این بازیگر سریال‌های تاریخی درباره سال جدید و چشم‌انداز پیش‌روی فرهنگ و هنر نیز گفت: سامان دادن به این شرایط نابسامان فرهنگی، اصلی‌ترین مطالبه است چراکه زمانی که من با همکاران خود صحبت می‌کنم می‌گویند که اگر این شرایط ادامه‌دار شود، ممکن است فرهنگ و هنر کشور دچار مشکلات جبران ناپذیری شود و شاید دیگر سینمایی وجود نداشته باشد.

او در پایان ابراز امیدواری کرد در سال جدید مردم ایران به یک آرامش اقتصادی و اجتماعی برسند و گفت: در حال حاضر مردم در شرایط اقتصادی خوبی قرار ندارند و برخی خانواده‌ها در موقعیت و شرایطی واقعا دردناکی هستند که امیدوارم همزمان با سال جدید و تدبیر درست مسئولان کشور، به یک تعادل اقتصادی و اجتماعی برسیم.

بازیگر فخرالدین صدیق شریف آقای بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین