کد خبر: 67674 A

کیومرث پوراحمد، خودکشی کیومرث پوراحمد

وصیتنامه کیومرث پوراحمد نکته سیاسی دارد؟

وصیتنامه کیومرث پوراحمد نکته سیاسی دارد؟

حبیب احمدزاده، نویسنده و مستندساز در واکنش به حاشیه‌های پس از درگذشت کیومرث پوراحمد در فضای مجازی گفت: «من به شما می‌گویم وصیت‌نامه‌اش را خوانده‌ام و هیچ نکته سیاسی در آن نبود و تنها صحبت‌هایی در مورد پیگیری ادامه زندگی بازماندگان در آن بوده است.»

ایران آرت: ایسنا نوشت: پیکر کیومرث پوراحمد، کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون، ظهر روز جمعه ۱۸ فروردین با همراهی جمعی از سینماگران و علاقه‌مندان به او در قطعه هنرمندان بهشت زهرای تهران تشییع و به خاک سپرده شد. در مراسم وداع با کیومرث پوراحمد برخی از سینماگران و اعضای خانواده او سخنرانی کردند.

حبیب احمدزاده، نویسنده و مستندساز در مراسم تشییع کیومرث پوراحمد در واکنش به آن‌چه حول‌وحوش مرگ او در فضای مجازی می‌گذرد، چنین گفت:

«بلایی را که سر خانواده تختی آوردیم خواهشا سر خانواده پوراحمد نیاوریم. زن تختی تا آخر عمر به وسیله ما ملت، به وسیله حرف‌هایی که زدیم، منکوب شد و ما خوشحال بودیم که شایعه‌ای گیر آورده‌ایم که این‌طور و آن‌طور بوده است. هیچ چیز خاصی وجود ندارد. همه مانند ما زندگی می‌کنند و کارهای خوب و بد دارند. خواهش می‌کنم اگر ادعا می‌کنیم کیومرث پوراحمد را دوست داریم برای خانواده‌اش آرامش ایجاد کنیم. با طرح شایعات مختلف او را به جایی منتسب نکنیم چون خودمان می‌خواهیم طرفداری یک تیم را کنیم. من به عنوان برادر کوچک‌ترتان و به عنوان کسی که در تمام عمر تلاش کرده‌ام آدم‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر کنم این نکته را خدمتتان می‌گویم. اگر واقعا کیومرث را به خاطر «قصه‌های مجید»، «شب یلدا»، «اتوبوس شب» و... دوست داریم کمک کنیم و نگذاریم کیومرث را به این طرف و آن طرف بکشانند. ایشان نه دل به بلاهت داخلی می‌داد و نه به خباثت خارجی و اگر مانند همیشه زبان به شکوه باز می‌کرد همه را از دم تیغ می‌گذراند. دلیل رفاقت منِ بچه جبهه‌ای با کیومرث آن بود که باید ایرانی باشد تا بعد ما بر سر چگونگی اداره آن دعوا کنیم. شکوه زحماتی را که کیومرث برای این مملکت کشید با یک کار که خودش به هر دلیلی انجام داده است خراب نکنیم. من به شما می‌گویم وصیت‌نامه‌اش را خوانده‌ام و هیچ چیز خاصی در آن نبوده است، هیچ نکته سیاسی در آن نبود و تنها صحبت‌هایی در مورد پیگیری ادامه زندگی در آن بوده است.»

 

5593833

کیومرث پوراحمد حبیب احمدزاده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین