کد خبر: 67726 A

پیام دهکردی ، نانوایی پیام دهکردی ، سریال گاندو، جیسون رضاییان

رسوایی سریال گاندو پیام دهکردی را نانوا کرد؟

رسوایی سریال گاندو پیام دهکردی را نانوا کرد؟

از: ما اصولگراها / به: آقای پیام دهکردی بازیگر محترم سریال گاندو ... این تصمیم بخاطر بازی در سریال رسوای گاندو است؟

ایران آرت: خبرآنلاین نوشت: محمد مهاجری روزنامه‌نگار با انتشار پستی تازه نسبت به راه‌اندازی نانوایی توسط پیام دهکردی واکنش نشان داد و نوشت: «نمیدانم این تصمیم بخاطر بازی در سریال رسوای گاندو است یا دلیل دیگری دارد.»

محمد مهاجری با انتشار پستی در کانال تلگرام خود نوشت:

از: ما اصولگراها

به: آقای پیام دهکردی بازیگر محترم سریال گاندو

با سلام

در ویدیویی که منتشر شده ،گفته اید به نانوایی روی آورده و بازیگری را کنار گذاشته اید.

نمیدانم این تصمیم بخاطر بازی در سریال رسوای گاندو است یا دلیل دیگری دارد. اما اگر بخاطر سریال بوده خدا را سپاس بگویید و به کفاره حضور در آن کار،در شغل شریف نانوایی به خلق خدا خدمت کنید و دعا کنید که بقیه همکاران سریال هم شغل شرافتمندانه ای پیدا کنند.

تهیه کننده سریال دستمزدش را از وزارت ارشاد گرفت و رئیس شد؛ کارگردان محترم هم به پولش رسید؛ رئیس شبکه ۳ هم بقای مدیریتش را تضمین کرد؛ آقای علی عسگری رئیس پیشین صداوسیما که گاندو در زمان او ساخته شد به سفره پتروشیمی رسید. فردی که شما نقشش را بازی کردید در یک مبادله سیاسی به امریکا رفت و الان دارد عشق می کند. آن تمساح پوزه کوتاه بدبخت هم چشم‌براه بازی در بخش بعدی سریال است!

و چه ترحم برانگیزند افراد کم‌هوش و ساده لوحی که فکر می کردند سریال امنیتی ساخته اند و در واقع گول دو برادر عضو سازمان مجاهدین خلق (منافقین) را خورده بودند که سناریو اصلی را نوشته و به آنها رسانده بودند.

پیام دهکردی سریال گاندو نانوایی پیام دهکردی جیسون رضاییان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین