کد خبر: 67812 A

کیانو ریوز، آلکساندرا گرانت

کیانو ریوز ازدواج می‌کند/ عکس

کیانو ریوز ازدواج می‌کند/ عکس

منبعی به رسانه‌ها گفته ریوز یک حلقه ی ازدواج آماده کرده اما از خواستگاری از گرانت می‌ترسد چون طاقت نه شنیدن از او را ندارد.

ایران آرت: کیانو ریوز ۵۸ ساله به قدری درباره زندگی شخصی اش پنهانکار است که گاهی فراموش می‌کنیم ۶ سالی است با الکساندرا گرانت، هنرمند ۵۰ ساله در رابطه عاشقانه است. تا به حال اطلاعات کمی درباره ی رابطه ی ریوز و گرانت منتشر شده، اما به تازگی، یکی از همبازی های ریوز از رابطه ی شاد این زوج گفته است.

کیانو ریوز و الکساندرا گرانت در سال ۲۰۰۹ با یکدیگر آشنا شدند. در سال ۲۰۱۷ آن ها به این نتیجه رسیدند نقاط اشتراک شان به قدری زیاد است که دیگر نباید دور از هم بمانند. با این حال، آن ها رابطه ی خود را پنهان نگه داشتند و تازه در سال ۲۰۱۹ برای اولین بار به عنوان یک زوج در ملأعام حاضر شدند.

به گزارش روزیاتو، ریوز و گرانت از آن زمان باز هم رابطه ی خود را شخصی نگه داشتند و تاکنون هیچ اظهار نظری در اینباره نداشته اند. با این حال، قسمت چهارم «جان ویک» فرصت آشنایی بیشتر با زندگی عاشقانه ی ریوز را برای طرفدارانش فراهم کرده است.

رینا ساوایاما همبازی ریوز در قسمت چهارم «جان ویک» به تازگی از ملاقات خود با الکساندرا گرانت در زمان همکاری اش با ریوز در این فیلم گفته است. ساوایاما که توانسته بود این زوج مشهور را در موقعیتی غیر رسمی ببیند مجذوب رابطه ی آن ها شده بود.

 

d0edef54d589bbf731d57bd061

ساوایاما درباره ی ریوز و گرانت گفته: «آن ها فوق العاده اند. در برلین توانستیم مدتی باهم وقت بگذرانیم. باهم شام خوردیم و تجربه ی فوق العاده ای بود. هم انسان های زیبایی اند و هم زوج زیبایی.»

ساوایاما همچنین این فرصت را پیدا کرده بود تا به همراه آن ها در نمایشگاه گرانت حضور پیدا کند. او در اینباره گفته: «صادقانه بگویم، آن ها خیلی نرمال اند. کاملاً طبیعی و انسان. کیانو می تواند وجه سلبریتی بودنش را کنار بگذارد و وقتی با الکساندرا است واقعاً همینطور است. خیلی رابطه ی زیبا و همه چیز تمامی دارند.»

از قرار معلوم همه چیز برای ریوز و گرانت عالی پیش می رود. در حقیقت، آنقدر عالی که ریوز نگران است رابطه ی بی عیب و نقص شان را خراب کند. منبعی به رسانه‌ها گفته ریوز یک حلقه ی ازدواج آماده کرده اما از خواستگاری از گرانت می‌ترسد چون طاقت نه شنیدن از او را ندارد.

 

کیانو ریوز الکساندرا گرانت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین