کد خبر: 67820 A

شهاب حسینی، صدام حسین

واکنش شهاب حسینی به شایعات/ حتی در برابر کوهی از طلا حاضر به انجام این کار نیستم

واکنش شهاب حسینی به شایعات/ حتی در برابر کوهی از طلا حاضر به انجام این کار نیستم

شهاب حسینی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی او در نقش صدام حسین شایعه است و حتی در برابر کوهی از طلا حاضر به ایفای این نقش نیست.

ایران آرت: به تازگی برخی رسانه‌ها با انتشار تصاویری از شهاب حسینی در تمرین تیم پیکان تهران، با توجه به تغییر چهره او نوشتند که این بازیگر قرار است در فیلمی نقش صدام حسین را ایفا کند؛ موضوعی که شهاب حسینی آن را قویاً رد کرد.

بازیگر مشهور سینما با انتشار بیانیه‌ای تند در بخس استوری اینستاگرامش نوشت: «پیرو دفاع از خود در برابر این موج تازه حمله سایبری به این بنده کوچک، باید عرض کنم که اینجانب کوچکترین اطلاعی از فیلم مذکور نداشته و این شایعه را قویا تکذیب میکنم. چرا که مطابق مرامنامه ای که در حرفه و زندگی خود به آن پایبندم، حتی در برابر کوهی از طلا هم حاضر به ایفای نقش شخصیت های منفور تاریخ، به خصوص شخص منفوری چون صدام که نامش با ریختن خون جوانان غیور و برومند این سرزمین عجین است، نخواهم شد

غرض ورزان بیماری که مدام در پی ایجاد شبهه و حمله به شخصیت اجتماعی اینجانب با روشهای جدید و عجیب در تلاشند، از شناخت کافی از محتوای فکری و جهان بینی بنده دور و عاجزند که همواره تیرشان به سنگ نشسته و در نهایت رو سیاهی نصیب آنها بوده. 

توصیه این بنده کوچک به آنان اینست که اگر آن توان و انرژی که صرف تخریب دیگران میکنید و درد بی درمان خود را به واسطه آن موقتا تسکین میبخشید، صرف امور کار و زندگی خود میکردید، شاید امروز شما نیز از نعمت رضایتمندی در زندگی خود بهره ای داشتید که دیگر شفای خود را در زهرآب کین و بخل و حسد جستجو نمیکردید. 

حال آنکه بر عکس شما حس بنده کوچک برای شما ترحم است و برایتان به جهت شفای عاجل و کامل به درگاه خدا دعا میکنم . بلکه از آتش درون خویش رهایی یابید. انشالله.

 با احترام، سید شهاب الدین حسینی.»

 

IMG_20230423_104452_897

صدام حسین شهاب حسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین