کد خبر: 67859 A

مجید صالحی، جشنواره فیلم فجر

مجید صالحی: خودرویی که از فجر بردم و به زلزله‌زدگان هدیه کردم را هنوز تحویل نداده‌اند!

مجید صالحی: خودرویی که از فجر بردم و به زلزله‌زدگان هدیه کردم را هنوز تحویل نداده‌اند!

برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت: خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنند ذی‌نفع مالی هستم.

ایران آرت: مجید صالحی با انتشار پستی در اینستاگرام و اعتراض به این ماجرا که هنوز جایزه‌اش را پرداخت نکردن، خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.

به گزارش اعتماد آنلاین، مجید صالحی که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شده بود و در  اختتامیه اعلام کرد که جایزه مادی‌اش را به مردم خوی تقدیم می‌کند با انتشار استوری خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت:

«امان از دست مسئولین با وجدان و با شرف؛

به بنده یک دستگاه خودرو به عنوان جایزه بهترین بازیگر قرارشد بدهند و بنده با کمال افتخار تقدیم مردم زلزله زده مظلوم و مهربان خوی کردم. و زحمت آن را هم به هادی حجازی‌فر دادم که در آن برهه همراه خانم آیدا پناهنده در حال کمک رسانی به همشهریان شریفشان بودند. افسوس بعد از دو ماه و نیم هنوز تحویل ندادند و ای کاش حداقل در شب عید انجام می‌شد تا کمک کوچک و ناچیزی می شد برای فرزندان نازنین خوی چرا که آن روزها نیاز بیشتری داشتند. خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.»

 

جشنواره فیلم فجر مجید صالحی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین