کد خبر: 67864 A

سایپا، ایران خودرو ، مجید صالحی

افشاگری ارشاد علیه سایپا و ایران خودرو

افشاگری ارشاد علیه سایپا و ایران خودرو

ارشاد اعلام کرد سایپا و ایران خودرو فقط یک شماره داده اند.

ایران آرت: مجید صالحی در جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «شماره ده» ساخته مجید زرگرنژاد، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد. اما جایزه نقدی که یک دستگاه خودرو بوده است، با گذشت دو ماه هنوز به او تحویل داده نشده است.

صالحی البته در همان مراسم اعلام کرد که جایزه‌اش را به مردم زلزله‌زده خوی تقدیم می‌کند. قرار بود که این جایزه توسط ‌هادی حجازی‌فر که در آن زمان برای کمک‌رسانی به همشهریانش در خوی بوده، به مردم این شهر برسد که حالا صالحی در صفحه شخصی‌اش اعلام کرده این جایزه هنوز به او داده نشده و نوشته: «ای کاش این کار در شب عید انجام می‌شد تا کمک کوچک و ناچیزی می‌شد برای فرزندان نازنین خوی»

برای پیگیری دلیل این اتفاق همشهری آنلاین با دفتر جشنواره فجر و سیمون سیمونیان، مدیر دبیرخانه این جشنواره، تماس گرفت. او اعلام کرد: «سازمان سینمایی تمام کارها را انجام داده و برگه معرفی برندگان به دو کارخانه ایران خودرو و سایپا را تحویل برندگان داده است. اما این دو کارخانه هنوز خودروها را تحویل نداده اند.»

یکی دیگر از برندگان جوایز جشنواره فیلم فجر هم که نخواست نامش ذکر شود، به همشهری توضیح داد که روز 27 اسفند معرفی نامه ای از طرف دبیرخانه جشنواره فیلم فجر  دریافت کرده و این نامه را به دبیرخانه سایپا تحویل داده است. او یک شماره‌نامه دریافت کرده و به او گفته شده با او تماس گرفته خواهد شد که هنوز تماسی از سوی سایپا نداشته است.

طی تماسی که با ایران خودرو و سایپا داشتیم، موفق به دریافت پاسخ نشدیم که البته چنانچه پاسخی داشته باشند، آن را درج خواهیم کرد.

مجید صالحی بعد از سال ها فعالیت بازیگری و بازی در فیلم‌های کمدی و چند فیلم غیرکمدی، امسال برای اولین بار جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

 

ایران خودرو جشنواره فیلم فجر سایپا مجید صالحی هادی حجازی فر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین