کد خبر: 67867 A

شیرین یزدان بخش، بازیگر، ابد و یک روز

مادر محبوب فیلم‌های ایرانی با عارضه مغزی می‌جنگد

مادر محبوب فیلم‌های ایرانی با عارضه مغزی می‌جنگد

حال عمومی بازیگر جدایی نادر از سیمین»،‌ «بوسیدن روی ماه»، «ابد و یک روز»، «آشغال‌های دوست‌داشتنی»، «ملبورن» و «تختی» به نسبت روزهای گذشته بهتر شده است.

ایران آرت: شیرین یزدان‌بخش، بازیگر سینما که چند روز پیش به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری شده بود، عصر امروز، چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش ایسنا، این بازیگر ابتدا در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری بود اما با بهتر شدن حالش به بخش عمومی منتقل شد و عصر امروز نیز به تشخیص پزشک درمانگرش از بیمارستان مرخص شد.

به گفته نزدیکان این بازیگر، حال عمومی او خوب است.

بعد از بستری شدن این بازیگر در بیمارستان، خانه سینما نامه‌نگاری‌های لازم را به صندوق اعتباری هنر انجام داد اما به دلیل اینکه او عضو این صندوق نیست، مسوولان در پی بررسی شرایط و نحوه حمایت از این بازیگر هستند.

یزدان‌بخش از اواخر دهه ۷۰ ، تماشاگر ثابت تئاتر،‌ موسیقی و سینما است و همین امر سبب شد تا میان جامعه تئاتری و موسیقی شناخته شود. او ابتدا با بازی در فیلم «لطفا مزاحم نشوید» ساخته محسن عبدالوهاب وارد حوزه بازیگری شد و به مدت ده سال در این حوزه فعالیت کرد.

او در سال‌های حضور خود در سینما با بازی در فیلم‌هایی همچون «جدایی نادر از سیمین»،‌ «بوسیدن روی ماه»، «ابد و یک روز»، «آشغال‌های دوست‌داشتنی»، «ملبورن»، «تختی»، «عنکبوت» و... با کارگردان‌های شاخص سینما مانند اصغر فرهادی، همایون اسعدیان، سعید روستایی، محسن امیریوسفی، نیما جاویدی، بهرام توکلی، ابراهیم ایرج‌زاد و... همکاری داشته است. 

 

جدایی نادر از سیمین شیرین یزدان بخش ابد و یک روز آشغال های دوست داشتنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین