کد خبر: 67919 A

سریال پایتخت| پایتخت ۷| فصل هفتم پایتخت

پرونده سریال پایتخت بسته شد؟

پرونده سریال پایتخت بسته شد؟

تاکنون شش فصل از سریال «پایتخت» از تلویزیون پخش شده است. آخرین فصل این مجموعه در نوروز ۹۹ و در قالب ۱۵ قسمت روی آنتن رفت.

ایران آرت: رئیس مرکز سیمافیلم با تاکید بر اینکه پرونده «پایتخت» در تلویزیون بسته نشده است، خاطرنشان کرد: «با رفع ایرادها و اشکلاتِ فصل قبل، این سریال حفظ خواهد شد.»

مهدی نقویان ـ رییس مرکز سیمافیلم ـ درباره مطالبی که مبنی بر اختلافات پیش آمده در بین عوامل سریال «پایتخت» عنوان شده است، به ایسنا گفت: «طبیعتا در مسیر تولیدات رسانه ممکن است گاه اختلافاتی در بین عوامل و سازندگان حادث شود که سریال «پایتخت» هم از این موضوع مستثنی نبوده اما باز کردن آن و اشاره به جزییات به صلاح این سریال محبوب در آن زمان نبوده و مدنظر رسانه‌ی ملی هم نیست، بلکه هدف مدیران سیما همواره تسهیل و رفع مشکلات این چینی در پروژه‌ها است.»

نقویان با بیان اینکه سریال «پایتخت» جزو تولیدات شاخص رسانه ملی بوده است، تصریح کرد: پرونده «پایتخت» در تلویزیون بسته نیست و با رفع ایرادها و اشکالات فصل قبل، این سریال که متعلق به سازمان صداوسیما و برای مردم است، حفظ خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تاکنون شش فصل از سریال «پایتخت» از تلویزیون پخش شده است. آخرین فصل این مجموعه در نوروز ۹۹ و در قالب ۱۵ قسمت روی آنتن رفت.

 

سریال پایتخت پایتخت 7
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین