کد خبر: 67922 A

اوا گرین| بازیگر زن| هالیوود

دستمزد نجومی خانم بازیگر برای سریالی که بازی نکرد!

دستمزد نجومی خانم بازیگر برای سریالی که بازی نکرد!

اوا گرین بازیگر هالیوودی در یک دعوای حقوقی با تهیه‌کنندگان یک فیلم که هرگز ساخته نشد پیروز شد و یک میلیون دلار دستمزد دریافت می‌کند.

ایران آرت: اوا گرین، هنرپیشه فرانسوی که از فیلم‌های او می‌توان به «کازینو رویال» از مجموعه جیمز باند اشاره کرد از کمپانی‌های «White Lantern Films» و «SMC Specialty Finance » برای دستمزد یک میلیون دلاری بازی در فیلم مستقل«میهن پرست» شکایت کرده بود و در دادگاه لندن در این پرونده برنده شد.

قاضی این پرونده در حکمی اعلام کرد که «اوا گرین» باید مبلغ یک میلیون دلار برای قرارداد بازی در این فیلم دریافت کند.

به گزارش ایسنا، شرکت سازنده ادعای متقابلی را علیه «اوا گرین» به دلیل نقض قرارداد مطرح کرده بود و او را مقصر شکست فیلم علمی تخیلی قبل از شروع تولید آن در اواخر سال 2019 دانسته بود و گفت که او هرگز قصد بازی در آن فیلم را نداشته است. وکلای این کمپانی‌ها همچنین ادعا کرده بودند که  گرین در مقام تهیه کننده اجرایی پروژه نیز فعالیت می‌کرده و خواسته های غیرمنطقی درباره عوامل، مکان و تجهیزات مطرح کرده است.

پس از اعلام رای این پرونده، این دو کمپانی در بیانیه‌ای اعلام کردند: «طبیعتاً از قضاوت امروز و رای دادگاه ناامید شده‌ایم. ما به دقت گزینه‌های خود را برای مراحل بعدی احتمالی، از جمله تجدیدنظرخواهی، بررسی می‌کنیم».

 

بازیگر زن اوا گرین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین